Запитати лікаря

Цікаве

Як пов'язані характер і здоров'я?

Виявляється, на ті чи інші показники здоров'я часто прямо впливає наш характер.

Вченим вдалося з'ясувати, що люди, які зовні виглядають спокійними, але внутрішньо не впевнені в собі і напружені, часто страждають запорами. А у дітей запори часто з'являються, як прояв протесту.

Гіпервідповідальні люди часто хворіють на виразку шлунка.

Ризик «заробити» інфаркт різко зростає у людей з яскраво вираженими диктаторськими нахилами. Ризик інфаркту зростає і у тих, хто гостро переживає і свої, і чужі проблеми.

Для тонкої і нерішучо] натури характерні бронхолегеневі захворювання. Такі люди - самоїди, через невміння впоратися зі стресом, вони лише глибше заганяють його в себе.

У сім'ях, де спостерігається приховане протистояння на тлі зовнішнього благополуччя, діти часто страждають астмою.

Лідери за характером, люди з логічним складом розуму, схильні до захворювань нирок. Вони «гасять» свої емоції, не даючи можливості їм вийти назовні. Розум у них переважає над почуттями.

Від хронічних головних болів страждають сильні натури, які прагнуть все контролювати і приймати рішення не тільки за себе, але і за інших.

Якщо ви страждаєте через будь-який згаданий недуги, задумайтеся, можливо, зціленням буде зміна ставлення до оточуючих і до себе самого. 

Обговорення:


приховати
Спитати лікаря
Особливий прийом:
19 жовтня — через 4 дні Юзько Олександр Михайлович професор, академік української академії наук, президент української асоціації репродуктивної медицини, доктор медичних наук
Відвідати
20 жовтня — через 5 днів Красний Михайло Романович Кандитат медичних наук лікар-ендокринолог
Відвідати
17 листопада — через 33 дні Дробнер Гаррі Йосипович лікар-онколог, мамолог, дитячий онкохірург Хмельницької області
Відвідати