Запитати лікаря

Цікаве

Як уникнути загрози розвитку діабету?

Діабет 2-го типу - одне з найпоширеніших захворювань людства. Особливо це турбує тих, чий рівень глюкози вранці натщесерце підходить до верхньої межі норми. І часто такий стан, названий лікарями «предіабет», призводить до повноцінної хвороби. Якщо ж ви вже зіткнулися з такою проблемою, не варто впадати у відчай, а краще встановити для себе деякі правила, виконання яких допоможе нормалізувати метаболізм глюкози і уникнути небезпечної хвороби.

Ефективність нової профілактичної методики щодо зміни способу життя пацієнтів з предіабетом, була доведена вченими на практиці.

1. Щодня включайте в раціон овочі та фрукти. Найбільшим профілактичним ефектом відносно цієї форми хвороби володіють шпинат, звичайний салат, брокколі, калі, білокачанна капуста.

2. Повністю відмовтеся від вживання солодких газованих напоїв, які особливо небезпечні для людей з предіабетом.

3. Скорочує ризик переходу предіабету в повноцінний діабет скорочення вживання продуктів з високим глікемічним індексом. Маються на увазі такі продукти, як білий хліб, здобна випічка, картопля, рис, кукурудзяні пластівці - вони призводять до стрибків рівня глюкози в крові у людей з предіабетом.

4. За умови відсутності протипоказань з боку шлунково-кишкового тракту і серцево-судинної системи, пацієнтам з предіабетом корисно щодня випивати 2-3 чашки натуральної кави.

3.10.17 

Обговорення:


приховати
Спитати лікаря
Особливий прийом:
30 січня — через 9 днів Лобанов Олександр Миколайович Психолог, невропатолог, методи корекції ваги
Відвідати
02 лютого — через 11 днів Юзько Олександр Михайлович професор, академік української академії наук, президент української асоціації репродуктивної медицини, доктор медичних наук
Відвідати
03 лютого — через 12 днів Дробнер Гаррі Йосипович лікар-онколог, мамолог, дитячий онкохірург Хмельницької області
Відвідати