Запитати лікаря

Цікаве

Що заважає організму відпочити вдома?

Наш будинок - це обитель, притулок, в загальному наша фортеця, де після роботи хочеться сховатися від суєти і відпочити. Однак часто ми самі не підозрюємо, що багато речей в нашому будинку змушують почувати нас втомленими.

Постійний безлад у будинку тримає мозок в напрузі, що викликає перманентний стрес (навіть такий малопомітний) і призводить до нервового виснаження і відчуття вічної втоми. Таким чином, прибирання повинно стати звичкою. Спробуйте раз і зрозумієте, як це розслабляє.

Блакитні стіни, згідно з результатами американського дослідження, здатні сповільнювати серцевий ритм і знижувати серцевий тиск. Тому блакитний фон змушує нас відчувати сонливість, навіть якщо ми цього не усвідомлюємо.

Телевізор, а точніше звичка засинати під його звук через діапазон видимого випромінювання, пригнічує вироблення мелатоніну, гормону-регулятора добових ритмів, що відповідає за здорове стомлення і сон. В результаті сам сон стає обривчастим і кожен ранок починається з втоми.

Завжди опущені жалюзі і щільні штори допоможуть організму лише вночі, але вдень ​​необхідно постійно тримати вікна відкритими - це не змусить організм відчувати втому постійно.

Також прохолодна температура в будинку змушує організм відчувати сонливість. Тому краще охолоджувати тільки спальню і тільки незадовго до сну.

2.10.17 

Обговорення:


приховати
Спитати лікаря
Особливий прийом:
27 липня — через 12 днів Юзько Олександр Михайлович професор, академік української академії наук, президент української асоціації репродуктивної медицини, доктор медичних наук
Відвідати
11 серпня — через 27 днів Дробнер Гаррі Йосипович лікар-онколог, мамолог, дитячий онкохірург Хмельницької області
Відвідати