Запитати лікаря

Цікаве

Що рухає сексуальною поведінкою людини?

На сьогоднішній день вчені встановили, що тенденція до пошуку сексуальної різноманітності закодована у нас в ДНК.

Численні дослідження підтвердили, що гени відіграють певну роль в числі сексуальних партнерів, яке у нас варіюється в залежності від статі, соціуму і навколишнього середовища.

Так, гени можуть побічно впливати на сексуальну поведінку через риси особистості або фізичні дані.

Недавнє дослідження виявило зв'язок між внутрішньоутробним впливом тестостерону і сексуальною поведінкою після статевого дозрівання. Чим коротше вказівний палець по відношенню до безіменного, тим вище було внутрішньоутробний вплив тестостерону на плід, і тим вище ймовірність, що в дорослому житті у такої людини з'явиться велика тенденція до пошуку більшого числа сексуальних партнерів.

Але генетичні ефекти не завжди можна визначити як такі через ефект кореляції генотипу і середовища. Вчені встановили три типи кореляції генотипу і середовища - пасивну, активну та евокативну. Поки наш основний інстинкт диктує нам своєрідний біологічний імператив - поширити якомога більше генів і успішно розмножитися, численні соціально-психологічні фактори, які еволюціонували протягом століть, штовхають нас в зворотню сторону - протилежну від репродуктивних завдань.

27.09.17 

Обговорення:


приховати
Спитати лікаря
Особливий прийом:
27 липня — через 12 днів Юзько Олександр Михайлович професор, академік української академії наук, президент української асоціації репродуктивної медицини, доктор медичних наук
Відвідати
11 серпня — через 27 днів Дробнер Гаррі Йосипович лікар-онколог, мамолог, дитячий онкохірург Хмельницької області
Відвідати