Запитати лікаря

Цікаве

Заспокійливі рослини

До заспокійливих рослин належать валеріана, пасифлора, квіти і плоди глоду, кропива собача, шишки хмелю, корінь півонії.

Починати лікування седативними лікарськими засобами слід за рекомендацією лікаря. Але деякі загальні правила все-таки існують.

При нейроціркулятрній дистонії седативні засоби краще приймати у другій половині дня. Розвести в 0,5 склянки води 40-50 крапель спиртової витяжки кореня півонії або 20-40 крапель настоянки кропиви собачої або кореня валеріани, настоянки глоду або пасифлори. Курс лікування 1-1,5 місяця. Потім необхідна перерва 7-10 днів і знову повторити курс.

У разі невротичних синдромів, клімактеричних порушень і гіпотонії допоможуть відвар кореня синюхи блакитної або настій хмелю, квітів глоду. Приймати за 30 хв до їди тричі на день.

Для приготування відвару (з кореня) необхідно 2 ст. ложки подрібненої суміші залити 0,5 л води кімнатної температури і настоювати при кімнатній температурі протягом 6-8 годин (ніч). Потім витяжку витримати на водяній бані 15 хв, остудити і процідити. Приймати по 0,5 склянки тричі на день за 30 хв до їди. Зберігати в холодильнику не довше 2 діб.

9.09.17 

Обговорення:


приховати
Спитати лікаря
Особливий прийом:
30 січня — через 9 днів Лобанов Олександр Миколайович Психолог, невропатолог, методи корекції ваги
Відвідати
02 лютого — через 11 днів Юзько Олександр Михайлович професор, академік української академії наук, президент української асоціації репродуктивної медицини, доктор медичних наук
Відвідати
03 лютого — через 12 днів Дробнер Гаррі Йосипович лікар-онколог, мамолог, дитячий онкохірург Хмельницької області
Відвідати