Запитати лікаря

Цікаве

Як змінюється наше тіло за один рік?

З астрономічної точки зору один рік - 365 днів, один кругової оборот Землі навколо Сонця. А ось що відбувається з організмом людини за рік?

Круговий оборот Землі навколо Сонця становить 940 млн км. Цифра в буквальному сенсі астрономічна. Але дізнавшись деякі факти про власне тіло, цифра вам не здасться такою величезною.

Отже, людський організм, незважаючи на спосіб життя, знаходиться в безперервному русі, щоб підтримувати життя. Те, як змінюється наше тіло за рік, виглядає дивно і лякає одночасно.

За цей період ми втрачаємо багато шкіри: протягом року ми втрачаємо близько 4 кг клітин шкіри і 27 000 волосся! У той же час за цей же період наш організм багато робить: виробляє 3,5 см нігтів, відрощує 15 см волосся, синтезує 73 трильйона червоних кров'яних тілець, «проливає» 1 400 л поту і 360 л слини, а ще 80 л сліз!

Але і це ще не все! Так, за рік з нашого тіла виходить 511 л сечі, а кров подорожує відстанню 7 048 928 км і серце робить 40 млн ударів.

Вражає, чи не так?

10.08.17 

Обговорення:


приховати
Спитати лікаря
Особливий прийом:
27 липня — через 12 днів Юзько Олександр Михайлович професор, академік української академії наук, президент української асоціації репродуктивної медицини, доктор медичних наук
Відвідати
11 серпня — через 27 днів Дробнер Гаррі Йосипович лікар-онколог, мамолог, дитячий онкохірург Хмельницької області
Відвідати