Запитати лікаря

Цікаве

Здоровий спосіб життя проти акне

Щоб лікування акне та інших «висипних» захворювань шкіри проходило ефективніше, необхідно уникати активного сонця і не перебувати в місцях з високим ступенем вологості, таких як сауни і лазні.

При проблемній шкірі щоденне умивання повинно проводитися водою тільки кімнатної температури. Також слід дотримуватися ще ряду правил, які допоможуть позбутися від висипання на обличчі.

В першу чергу, необхідно визначити, що саме провокує акне. Вчені стверджують, що в списку провокаторів вугрової висипки на першому місці стоїть стрес. Тобто вміст гормону кортизолу провокує появу висипу, саме тому акне входить в групу психосоматичних захворювань. З цим пов'язаний і вибір таких методів лікування захворювань шкіри, як релаксація і зниження стресу. За необхідності призначаються аптечні засоби, які зміцнюють нервову систему (наприклад, вітаміни групи В або фітопрепарати).

Провокувати появу прищів і вугрів також можуть шкідливі звички. Так, дослідження довело, що куріння збільшує синтез шкірного сала і знижує концентрацію вітаміну Е в організмі.

При акне велике значення має дієта. Рекомендується знизити кількість смаженої, гострої та солоної їжі, а також кави, какао, шоколаду, міцного алкоголю і газованих напоїв. А ось зміст продуктів, багатих на клітковину, варто збільшити. Включіть у свій раціон овочі, фрукти, ягоди, мюслі, сірі каші, а також кисломолочні продукти. Допоможе шкірі і вітамін А, який міститься в моркві, хурмі, гарбузі, брокколі, дині, капусті, шпинаті.

9.08.17 

Обговорення:


приховати
Спитати лікаря
Особливий прийом:
27 липня — через 12 днів Юзько Олександр Михайлович професор, академік української академії наук, президент української асоціації репродуктивної медицини, доктор медичних наук
Відвідати
11 серпня — через 27 днів Дробнер Гаррі Йосипович лікар-онколог, мамолог, дитячий онкохірург Хмельницької області
Відвідати