Запитати лікаря

Цікаве

Як позбутися пієлонефриту?

Пієлонефрит - це захворювання нирок, що носить інфекційно-запальний характер. Розвиток хвороби відбувається в результаті поширення патогенних мікроорганізмів, проникаючих в нирки з нижніх відділів сечовидільної системи.

У разі появи захворювань статевої системи обов'язково необхідно їх лікувати. Особливо це стосується жінок. Матка і яєчники - це органи, які завжди повинні бути здоровими, так як статева зона і уретра розташовані у жінки дуже близько один до одного.

Велике значення в попередженні пієлонефриту має профілактичне використання іммунномоделюючих засобів: полівітамінів, адаптогенів (настій женьшеню, китайського лимонника, екстракти елеутерококу, левзеї), індукторів інтерферону.

Хворий на пієлонефрит повинен уникати фізичного перенапруження, дотримуватися дієти, остерігатися застуди, відмовитися від шкідливих звичок.

Під час загострення хвороби слід лежати, оскільки краще кровопостачання нирок здійснюється саме в горизонтальному положенні.

Необхідно утеплювати поперек, так як нирки люблять тепло. Хворим не можна худнути, адже так втрачається жирова клітковина, яка оточує і зігріває нирки. Особливо небезпечним для хворого є різке схуднення - від цього слабшає опорний апарат нирки.

Жінкам похилого віку з рецидивом пієлонефриту корисно вживати сік журавлини (300 мл в день) і підвищити фізичну активність, яка сприяє спорожнення сечового міхура.

7.08.17 

Обговорення:


приховати
Спитати лікаря
Особливий прийом:
27 липня — через 12 днів Юзько Олександр Михайлович професор, академік української академії наук, президент української асоціації репродуктивної медицини, доктор медичних наук
Відвідати
11 серпня — через 27 днів Дробнер Гаррі Йосипович лікар-онколог, мамолог, дитячий онкохірург Хмельницької області
Відвідати