Запитати лікаря

Цікаве

3 простих засоби від сонячних опіків

Сонце, море і пляж - то, чого багато хто з нас чекають цілий рік. Однак як часто літній відпочинок можуть зіпсувати неприємності на зразок сонячного опіку!

Опік - пошкодження тканин організму, викликане дією високої температури або деяких хімічних речовин (кислот, лугів, солей важких металів).

Сонячні опіки зазвичай поверхневі. Перші прояви - почервоніння, а в більш важких випадках на шкірі з'являються пухирі з прозорим вмістом. Але небезпека опіку залежить не тільки від глибини, але і від площі ураження. У любителів засмаги може почервоніти 99% площі тіла.

Сонячні опіки в повній мірі проявляються через 8-12 годин. При цьому шкіра червоніє, опухає, з'являється болючість, свербіж, чутливість, вона легко травмується і інфікується, втрачає вологу.

Якщо опіки незначні, можна використовувати засоби народних цілителів.

Абрикос

При опіках особи накладіть маску зі свіжого абрикосового соку з м'якоттю.

Айва довгаста

При опіках і тріщинах на шкірі змащуйте уражені місця слизом насіння (5 г роздробленого насіння на 100 г окропу) 2-3 рази на день.

Алое деревоподібне

При будь-яких опіках нанести тонким шаром на уражену ділянку шкіри свіжий сік алое. Алое покращує кровотік в уражених тканинах, що дає доступ кисню і поживних речовин, необхідних для відновлення.

Алое містить ферменти карбоксипептидазу і брадікініназу, які знімають біль і запалення, також у нього виявлені антибактеріальні і протигрибкові властивості, що захищає постраждалі місця від інфекції.

14.06.17 

Обговорення:


приховати
Спитати лікаря
Особливий прийом:
26 травня — через 3 дні Красний Михайло Романович Кандитат медичних наук лікар-ендокринолог
Відвідати
16 червня — через 24 дні Дробнер Гаррі Йосипович лікар-онколог, мамолог, дитячий онкохірург Хмельницької області
Відвідати