Запитати лікаря

Цікаве

Чим корисні ягоди з морозилки?

Взимку наш імунітет буде працювати на «відмінно», якщо ми забезпечимо йому повний комплект необхідних вітамінів. Зробити це можна за допомогою ягід. Але часто ми стоїмо перед вибором: які продукти зберігають корисні властивості в цей час року? Варення, сушені, заготовки фруктів у власному соку або заморожені?

Експерти стверджують, що заморожені ягоди зберігають 90% корисних елементів. А це значно більше, ніж будь-який інший вид збереження ягід.

За умови правильної заморозки ягоди зберігають максимум біологічно активних речовин: мінерали, вітаміни, корисні кислоти, пектини, антиоксиданти. До речі, за допомогою ягід можна не тільки уникнути простуд та інших інфекційних захворювань, але і зробити більш насиченим сексуальне життя, підвищивши лібідо.

Отже, представляємо топ-5 найкорисніших заморожених ягід.

1. Полуниця

Заморожена полуниця містить марганець, цинк, кальцій, калій, мідь, кобальт, молібден, фосфор, фтор, йод. А ще вітаміну С в полуниці з морозилки приблизно стільки ж, скільки у свіжому лимоні.

Полуниця корисна для судин, очищає організм від шлаків, підвищує імунітет. Всім відомо, що ця ягода вважається однією з найсексуальніших в прямому і переносному сенсах: вона стимулює сексуальне бажання у чоловіків і у жінок.

2. Обліпиха

Обліпиха містить величезну кількість вітамінів: С, А, вітаміни групи В, К, Р, РР, Е, F. А також такі органічні кислоти як яблучну, винну, щавлеву, янтарну.

Така велика кількість корисних речовин підвищує опірність організму інфекціям. Обліпиха також має бактерицидну властивість, може знищувати бактерії, виводити шлаки з організму, оздоровлювати шкіру, прискорювати ріст волосся. Ягоди обліпихи - відмінний засіб при циститах, при болях в горлі, це ефективний жарознижуючий та відновлюючий засіб.

3. Суниця

Ця лісова красуня в замороженому вигляді багата залізом, марганцем, міддю, цинком, калієм, пектинами, кислотами, а також вітаміном С і фолієвою кислотою. Останнє найбільш корисно тим жінкам, які планують вагітність.

Комплекс мінералів суниці допомагає при анемії і ослабленому імунітеті, корисна суниця і при циститі.

4. Малина

Малина багата навіть в замороженому вигляді калієм, кальцієм, залізом, вітамінами В1 і В2, фолієвою кислотою і клітковиною.

Малина - перший засіб проти застуди і болю в горлі. Крім того, вона допоможе при проблемах з кишечником і при захворюваннях жіночих статевих органів.

5. Смородина

Чорна смородина насичена вітаміном С, а також вітамінами В1 і В2, фолієвою кислотою, магнієм, калієм, фосфором і залізом. Так само, як і малина, смородина лікує застуду. Корисна ця ягода при серцево-судинних захворюваннях, знімає головні болі, полегшує мігрені.

Чоловікам на замітку: ягоди чорної смородини діють краще віагри: підвищують потенцію і посилюють сексуальне бажання.

Зберігати заморожені ягоди краще при температурі -18 ° С в герметичній упаковці. Розморозивши ягоди, їх треба відразу вжити в їжу, так як вони швидко почнуть псуватися.
 

Обговорення:


приховати
Спитати лікаря
Особливий прийом:
01 квітня — через 14 днів Красний Михайло Романович Кандитат медичних наук лікар-ендокринолог
Відвідати
21 квітня — через 34 дні Дробнер Гаррі Йосипович лікар-онколог, мамолог, дитячий онкохірург Хмельницької області
Відвідати