Запитати лікаря

Цікаве

Лікування заїкання в домашніх умовах можливе!

Заїкання — дуже неприємна недуга, викликана психологічною травмою або сильним переляком у дітей та підлітків. Буває, що заїкання стає причиною цілої низки психологічних комплексів, а значить, і життєвої невпорядкованості. Щоб не допустити впливу цього недоліку на життя дитини, краще своєчасно зайнятися його лікуванням.

Традиційна медицина пропонує різноманітні логопедичні комплекси та медичні препарати, що стабілізують стан нервової системи та видаляють заїкання. Але не варто забувати, що народна медицина також володіє сотнями чарівних рецептів, здатних допомогти від заїкання.

Фітотерапія при лікуванні заїкання більш доступна та небезпечна, оскільки заснована на натуральних засобах, крім того, можлива у домашніх умовах, що рятує дитину від додаткових стресів.

Народна медицина передбачає лікування заїкання наступними способами:

1. Соки. Візьміть листя та квіти кропиви та ясенця білого, з кропиви вижміть 2 краплі соку, а з ясенцю — 3, змішуємо, крапаємо цей розчин на язик та тримаємо в роті 5 хвилин. Процедуру можна повторювати кілька разів на день з інтервалом у 2 години. Курс лікування — 10 днів.

2. Відвари та настойки. Взяти 5 г сухої трави рути пушистої та залити 0,5л окропу. Заварювати на вогні 5 хвилин. Коли відвар вистигне до температури теплого чаю, полоскати ним рот та гортань, поки він не вистигне у роті. Можна повторювати процедуру кілка разів на день.

3. Люди вірять, що від заїкання допомагають народні примови. Спробуйте і ви. Ось один із способів. На воду треба заговорити: «Йде по лісу дідок-лісовичок, йде не спіткається, раб(а) Божий(а) не заїкається, говорити не стомлюється на радість нам, на горе ворогам. Говори не заїкайся, на словах не спіткай ся, як дідок-лісовичок не затинається, не заїкається. Амінь». Дайте хворому випити цієї води, і плескаючи його по спині, повторюйте примову про себе.

Використовуючи прості та нехитрі поради народної медицини, Ви зможете легко вилікувати ваше чадо від заїкання. 

Обговорення:


приховати
Спитати лікаря
Особливий прийом:
30 січня — через 9 днів Лобанов Олександр Миколайович Психолог, невропатолог, методи корекції ваги
Відвідати
02 лютого — через 11 днів Юзько Олександр Михайлович професор, академік української академії наук, президент української асоціації репродуктивної медицини, доктор медичних наук
Відвідати
03 лютого — через 12 днів Дробнер Гаррі Йосипович лікар-онколог, мамолог, дитячий онкохірург Хмельницької області
Відвідати