Запитати лікаря

Цікаве

Про що потрібно пам'ятати, щоб презерватив став надійним захистом?

На сьогоднішній день презерватив залишається найпопулярнішим методом бар'єрної контрацепції. Крім того, що він захищає від небажаної вагітності, також запобігає захворюванням, що передаються статевим шляхом. Ймовірність вагітності з використанням презерватива становить 15%. Але якщо ви не хочете потрапити в це число, слідуйте поданим нижче правилам, дотримання яких допоможе презервативу не порватися і виконати свої функції.

1. Уникайте підробок

Якщо ви дістали презерватив з упаковки і щось вас бентежить в його якості - викидайте без роздумів. Зараз через мережу кіосків, невеликих магазинів і через Інтернет можна придбати чимало дешевої підробки, що згодом принесе проблеми.

2. Правильне зберігання

При низьких і високих температурах латекс починає руйнуватися. Тому з бардачків машин, вітрин кіосків, жаркого приміщення презервативи без жалю можна викинути. Ідеальна температура зберігання для презервативів - 1-25 градусів вище 0.

3. Термін придатності

При правильних умов зберігання термін придатності презерватива може скласти від 3 до 5 років. Але більш «старі» вже не гарантують захист від небажаної вагітності та інфекцій, так як латекс починає руйнуватися.

4. Цілісність упаковки

Перевірити, чи немає пошкоджень упаковка, а разом з нею і презерватив, дуже просто: затисніть частину упаковки і перевірте на наявність повітря. Якщо повітряна подушка є - упаковка ціла, якщо немає - викидайте.

5. Правильно відкривайте

Упаковку з презервативом можна відкривати тільки за допомогою рук, повільно і обережно. Ні в якому разі не використовуйте зуби, ножиці, ножі, довгі нігті!

6. Правильно надіти

Якщо надіти презерватив занадто рано або занадто пізно, не тією стороною, розкачати не до кінця, якщо в спермозбірнику зібралося повітря, то презерватив втратить свої захисні функції.

7. Користуйтеся лубрикантом

На самому презервативі мастила дуже мало, тому потрібно додатково використовувати лубрикант, який знизить тертя.

8. Не замінюйте лубрикант маслом, кремом або вазеліном

Під дією масел латекс руйнується.

9. Не використовуйте одночасно два презерватива

Ніякої додаткового захисту це не дасть, по-перше, а, по-друге, вони обидва гарантовано порвуться.

10. Не використовуйте презерватив довше 20 хвилин

Мало хто знає, що презерватив необхідно міняти через кожні 15-20 хвилин.

11. Не залишайте презерватив в вагіні

Відразу після статевого акту і еякуляції презерватив необхідно акуратно зняти за межами вагіни, інакше ерекція пропаде, він сповзе і сперма проникне всередину.

12. Підберіть правильний розмір

Щоб презерватив був надійним захистом, він повинен бути правильно підібраний за розміром. Великий або маленький може порватися або сповзти.

13. Ніяких дублів

Презерватив використовується одноразово і крапка! 

Обговорення:


приховати
Спитати лікаря
Особливий прийом:
14 грудня — через 7 днів Дробнер Ігор Гаррійович мамолог
Відвідати
20 грудня — через 12 днів Юзько Олександр Михайлович професор, академік української академії наук, президент української асоціації репродуктивної медицини, доктор медичних наук
Відвідати