Запитати лікаря

Цікаве

Як уникнути газової атаки в животі?

Як відомо, бобові та капуста можуть викликати метеоризм. Але ми мало знаємо, що багато інших продуктів також можуть стати винуватцями газів, розпирати живіт.

1. Оливки

Якщо хочете зберегти обличчя в компанії або на побаченні, відмовтеся від вживання таких суперкорисних оливок. На жаль, вони провокують метеоризм.

2. М'ясо

В процесі перетравлення м'яса кишкові бактерії утворюють гази, які можуть супроводжуватися характерними звуками і запахами.

3. Пиво

Всіма улюблений хмільний напій в числі чемпіонів за утворенням газів. Особливо це стосується пшеничного пива і темного пива.

4. Куряча шкіра

Як і м'ясо, шкіра домашньої птиці багата жирами, а тому викликає метеоризм.

5. Яйця

Цей продукт містить сірку, що викликає утворення газів в кишечнику. Особливо вибухонебезпечні в цьому сенсі жирні яєчні страви.

6. Горіхи

Ядра горіхів містять велику кількість жирів, а тому важко перетравлюються кишечником, в результаті чого в животі накопичується багато газів.

7. Сир

Переварювання цього продукту завершується в товстій кишці бактерією, яка починає посилено виробляти гази, зіткнувшись з продуктом, який дійшов до неї.

8. Молоко

Особливо це відноситься до людей, які не переносять лактози. Якщо лікар виявив у вас дану непереносимість, то можна зрозуміти метеоризм при регулярному вживанні молочних продуктів.

9. Шоколад

Шоколад відрізняється високим вмістом жиру, що і є фактором ризику здуття живота і газів.

10. Цибуля

Цибуля - цукровмісний продукт. Коли цукор починає розщеплюватися в кишечнику, утворюється більше газів.

11. Цільнозерновий хліб

І хоча харчова клітковина, якою багатий цільнозерновий хліб, цінна для здоров'я, не кожен організм може впоратися з грубим хлібом.

12. Морозиво

Морозиво - це суміш молока, цукру і жиру. Ідеальне середовище для утворення газів!

13. Кава

Кава має безліч корисних властивостей. Однак чутливий організм реагує на нього метеоризмом. Так як кава важко перетравлюється, то може подразнювати слизові оболонки травної системи.

 

Обговорення:


приховати
Спитати лікаря
Особливий прийом:
14 грудня — через 7 днів Дробнер Ігор Гаррійович мамолог
Відвідати
20 грудня — через 12 днів Юзько Олександр Михайлович професор, академік української академії наук, президент української асоціації репродуктивної медицини, доктор медичних наук
Відвідати