Запитати лікаря

Цікаве

У чому користь груші?

Запашна груша - королева осінніх фруктів, тому обов'язково повинна бути в раціоні.

Дослідники довели, що груша - відмінний засіб для підняття настрою. Вона має тонізуючий ефект, який підвищує життєздатність організму, знижує дратівливість, нервове напруження і втому. Якщо вам сумно - з'їжте одну-дві груші і знову насолоджуйтеся життям!

Груша містить багато поживних речовин, таких як кальцій, залізо, калій, клітковина, а також вітаміни А, С, Е і групи В. Завдяки їм груша здатна нормалізувати процес травлення. Можна зробити відвар з гілок грушевого дерева, який лікує розлади шлунково-кишкового тракту.

Крім того, ароматна груша корисна людям, що страждають серцевою аритмією: вона заспокоює нервову систему і сприяє поліпшенню самопочуття. Якщо вас турбують проблеми з серцем, груша обов'язково повинна бути включена у ваш раціон.

Серед корисних властивостей груші є і така, як зниження температури. Свіжовичавлений грушевий сік допомагає зняти симптоми лихоманки, тому рекомендується для дітей, які не можуть проковтнути несмачні ліки.

Сік груш діє як сечогінний, тому корисний при проблемах з нирками, також він відмінно очищає організм від токсинів і шлаків. 

Обговорення:


приховати
Спитати лікаря
Особливий прийом:
14 грудня — через 7 днів Дробнер Ігор Гаррійович мамолог
Відвідати
20 грудня — через 12 днів Юзько Олександр Михайлович професор, академік української академії наук, президент української асоціації репродуктивної медицини, доктор медичних наук
Відвідати