Запитати лікаря

Цікаве

Продукти для серця в літню спеку

Літня спека є серйозним випробуванням для людей зі слабким серцем і судинами. Нормалізувати роботу цих систем допоможе правильно підібраний раціон в умовах високої температури повітря.

Європейська асоціація кардіологів після ряду досліджень встановила продукти, які позитивно впливають на активні функції серця і допомагають уникнути спазму судин в спекотну погоду.

Петрушка

У спекотний день кров згущається і сповільнюється кровотік, що підвищує ризик гіпертонічних проявів. Вчені стверджують, що чайна ложка соку петрушки ефективно знижує артеріальний тиск.

Помідори

Ці овочі містять у великій кількості магній, який контролює роботу клітин серця. Крім того, помідори містять антиоксиданту лікопін, який підтримує тонус судин.

Темний виноград

Темні сорти винограду насичені антиоксидантами, які захищають клітини серця від пошкоджень, викликані підвищеним навантаженням на серцево-судинну систему, яку надає спека і дефіцит кисню в повітрі.

Свіжа капуста

Капуста - джерело вітаміну С і клітковини - двох найважливіших компонентів, здатних «очищати» судини. Капустяний сік ефективно знижує тиск.

Абрикоси

Абрикоси збагачують організм калієм, який бере участь в електролітному обміні і важливий для серцевої провідності. Сік абрикос також здатний знижувати тиск. 

Обговорення:


приховати