Запитати лікаря

Цікаве

Продукти для поліпшення кровообігу

Як відомо, здоровий кровообіг захищає від цілого ряду захворювань. Щоб зберегти і підтримати цей процес, необхідно знати, які продукти включити в свій раціон.

1. Темний шоколад

При помірному вживанні чорний шоколад принесе більше користі, ніж шкоди. Він допомагає організму виробляти оксид азоту, який дуже важливий для захисту серця і вен. Плоди какао - це справжнє джерело антиоксидантів, які допомагають регулювати артеріальний тиск і показники холестерину, а також покращують кровопостачання організму.

2. Редька

Ця популярна городня культура також дуже корисна для кровопостачання. Вона дуже багата мінералами, в тому числі калієм, який нормалізує артеріальний тиск. Півчашки натертої редьки містить 135 мг калію, знижує тиск.

3. Сік буряка

Цей овоч багатий нітратами, які активно впливають на проток крові через органи, що швидко насичує клітини киснем. Буряковий сік необхідний для поліпшення кровопостачання, незалежно від того, спортсмен ви чи ні. Особливо корисний цей продукт людям з хворобами периферичних артерій, які відчувають біль при русі.

4. Перець

Червоний і зелений перець також відносяться до числа продуктів харчування, корисних для кровообігу. У перці міститься капсаїцин, користь якого для кровообігу з кожним роком підтверджують нові дослідження. 

Обговорення:


приховати