Запитати лікаря

Цікаве

«Хворі» слова

Ми рідко замислюємося над тим, як вибрані для спілкування слова впливають на наше здоров'я. Сленг, жаргон і навіть мат вже міцно увійшли в нашу мову. Однак існують слова, які буквально руйнують наше здоров'я.

Вперше помітив це німецький психотерапевт Носсрат Пезешкіан. Лікар виявив, що часто люди вживають слова, які програмують організм на хворобу. Не замислюючись, людина вживає фрази і слова, які програмуються, а потім матеріалізуються в тілі. Уберегтися від цього непросто, так як мало хто контролює свою мову. Ці слова відомі всім, небезпека їх в тому, що вони маскуються під цілком нешкідливі фрази, але насправді несуть в собі небезпечну енергію, здатну зруйнувати навіть найміцніше здоров'я.

Як часто ми вимовляємо і чуємо: ситий по горло, сидять на шиї, побудь у моїй шкурі, увірвався терпець, втомився до смерті, щось мене гризе, сидять в печінках, голова пухне, перекрили кисень, п'ють мою кров, ніж у спину , мене бісить або трясе і т.д. Людині здається, що вона вживає такі метафори-визначення для вагомого слівця, а насправді дає своєму тілу чіткі команди-програми, які тіло слухняно виконує.

Які фрази можуть підтримувати захворювання?

«Несу свій хрест, непосильна ноша, сидіти на шиї» - провокують остеохондроз, хвороби опорно-рухового апарату.

«Ситий по горло, дістало, верне» - ці фрази провокують нервові розлади, незадоволеність життям, нервозність, дратівливість.

«Не переварюю що-небудь або кого-небудь, язваабо язвити, самоїдство» - ці слова можуть викликати гастрит, виразку, захворювання шлунково-кишкового тракту.

«Набридло до смерті, отруїли життя, щось гризе» - провокація онкологічних захворювань.

«Немає сил, сидить в печінках, смертельно втомився, сеча в голову вдарила» - печінкова або ниркова недостатність, гінекологічні або урологічні захворювання.

«Всі соки вичавили, випили всю кров» - захворювання крові або серцево-судинні проблеми.

«Перекрити кисень, наплювати або начхати на що-небудь, кого-небудь, знайти віддушину» - астма, бронхіт, легеневі захворювання.

«Ніж під серце, приймаю все близько до серця, серце кров'ю обливається» - інсульт, інфаркт.

Існує безліч слів і фраз, що програмують на хвороби. Уникнути цього можна, тільки ретельно контролюючи свою мову. 

Обговорення:


приховати