Запитати лікаря

Цікаве

Чим допоможе молоко з содою?

Тепле молоко з содою вважається одним з найефективніших народних засобів. Доведено, що молоко з содою відмінно справляється з підвищеною кислотністю шлунка, зайвою вагою, простудними захворюваннями, а для підвищення ефективності засіб доповнюють різними добавками. Варто пам'ятати, що вживати цей засіб потрібно в підігрітому вигляді. Єдиним протипоказанням є непереносимість лактози. В інших випадках необхідно регулювати частоту вживання і концентрацію діючих засобів. Лікування проводять протягом декількох днів, будь то позбавлення від кашлю або проблеми з кислотністю, перевищувати норму не рекомендується.

Проти кашлю

Жирність молока, його зігріваюча дія сприятливо впливають на організм при бронхіті та при кашлі. Цей напій заспокоює запалені слизові оболонки, діє як антисептик, противірусні ліки, допомагає при першінні в горлі і прибирає сиплість. Також молоко з содою заспокоює нервову систему, а це допомагає позбутися від непродуктивного сухого кашлю.

При болю в горлі

Молоко з содою володіє антибактеріальними властивостями, що сприяє знищенню патогенної мікрофлори, яка викликає запалення і хворобливі відчуття в горлі при застуді. Молочний жир обволікає гортань, знижуючи біль при розмові і ковтанні. Помічено, що вчасно прийнятий напій може навіть зупинити розвиток хвороби на початковій стадії і позбавити від неприємних відчуттів. Відхаркувальна дія робить напій широко застосовним при ангіні і ларингіті. Але отримати необхідний ефект можна, приймаючи напій не менше трьох днів, протягом яких вживати його три рази за півгодини до їжі по 250 мл.

При зайвій вазі

У цьому випадку головним дійовим інгредієнтом виступає сода. Вона нормалізує водно-сольовий обмін, стимулює метаболізм і травлення, пов'язує і позбавляє організм від токсинів.

Після реакції соди з шлунковим соком починає виділятися вуглекислий газ, який стимулює травлення. Молоко втамовує голод і обволікає слизову шлунка, а сода сприяє зниженню ваги.

При циститі

Після вживання соди в організмі утворюється лужне середовище, що перешкоджає розмноженню бактерій, які викликають запалення сечостатевої системи. Молоко з содою полегшує больові симптоми, печіння при сечовипусканні, а регулярне вживання напою допомагає «вимити» інфекцію з організму.

При печії

Сода, як луг, взаємодіє з надмірною кількістю шлункового соку і нейтралізує його, миттєво знижуючи загальну кислотність. При цьому виділяється вуглекислий газ, тому так важливо підігрівати молоко - молочний жир захистить стінки травного тракту від подразнення.

Прийняте дозування для приготування напою: молоко пастеризоване - 250 мл, бікарбонат натрію (сода) - 4 м 

Обговорення:


приховати