Запитати лікаря

Цікаве

6 ознак потенційного тромбу

Лікарі регулярно попереджають про небезпеку для життя і здоров'я людини тромбів. Згустки крові утворюються в просвітах кровоносних судин або в порожнині серця, що може стати причиною інфаркту, інсульту або серцевого нападу. Головною причиною утворення тромбів лікарі називають зміну складу крові у віці старше 35 років. При цьому називаються симптоми, які вказують на можливий тромб.

1. Набряк однієї кінцівки

Часто мало хто звертає увагу на набряки в ногах. Але набряк тільки однієї ноги не варто вважати дрібницею, він може свідчити про можливе погіршення постачання кров'ю життєво важливих органів. Таке трапляється часто при тромбозі глибоких вен.

2. Болі в ногах

Часті болі і поколювання в нижніх кінцівках, судоми - ще один сигнал і можливий тромбоз глибоких вен.

3. Червоні смуги на шкірі

Побачивши червоні смуги на шкірі, які йдуть паралельно венам, не зволікайте з візитом до лікаря. Ці смуги можуть бути теплими на дотик.

4. Болі в грудях

Якщо при вдиху в грудях з'являються болі або поколювання, це може бути ознакою появи тромбу в легенях.

5. Задишка

Задишка без причини, без посилених фізичних навантажень також може вказувати на згустки крові навколо легень, особливо при наявному запамороченні.

6. Кашель

Якщо кашель безпричинний і його супроводжують болі в грудях або збої серцебиття, необхідно проконсультуватися з лікарем в найкоротші терміни. 

Обговорення:


приховати