Навчання — єдиний спосіб отримання знань та підвищення кваліфікації. Постійно стикаючись з реаліями освіти, нам добре відомі поточні проблеми: обмежені можливості навчальних закладів, брак викладачів та спеціалістів, наочності та часткова несумісність з реальністю теоретичних знань, обмеження в практичному викладанні. Зацікавлені в якості медичного обслуговування, ми створили власний навчальний центр та постійно працюємо над його розвитком та вдосконаленням. 

Навчальний клас центру сімейної медицини

Навчання відбувається в самому медичному центрі, що дає нам можливість проведення достатньої для засвоєння матеріалу кількості практичних завдань. Лікарі та спеціалісти фактично навчаються в реальних медичних умовах, спілкуються з пацієнтами, проходять практичні заняття. 

Ми постійно шукаємо можливості нових видів співпраці, надаємо навчальний зал іншим методистам та лікарям, які проводять власні курси та навчання. Навчальний клас обладнаний необхідною для застосування наочних засобів викладання відео- та аудіо-апаратурою.

З питань, що пов'язані з навчальним центром та навчанням, звертайтесь за телефоном: (096) 745-2-999 (Оксана Анатоліївна)

Навчальний клас центру сімейної медицини