МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Вітамакс

Наскільки здоров'я людини залежить від харчування? Між цими двома поняттями існує нероздільний зв'язок, хоча ми не завжди його бачимо. Помиляється той, хто вважає, що харчування визначає лише форму, тобто впливає на тіло людини, але виявляється, воно прямо впливає і на зміст, а саме - обмін речовин, здатність протистояти негативним чинникам навколишнього середовища - інфекціям, токсинам, раптовим природним проявам. Звичайно, найчастіше сприйнятливість організму до інфекційних захворювань обумовлена спадковістю і станом імунної системи, але важливе значення тут має і харчування, в силах якого зміцнити або, навпаки, послабити захист імунітету.

Все частіше виникаючі онкологічні захворювання з'являються з різних причин, істотна роль при цьому відведена і харчування. Є онкологічні захворювання, особливо це стосується травної системи, для яких харчування стає вирішальним фактором, саме воно і лежить в основі розвитку пухлини. Після численних досліджень встановлено, що збільшення в раціоні таких елементів як харчові волокна, вітаміни, антиоксиданти, багато в чому зменшують ризик виникнення пухлин. А от їх відсутність або недостатність здатні навпаки стати причиною онкозахворювань.

У більшості випадків порушення харчування проявляються не відразу, а через якийсь час, а це дозволяє відкоригувати систему харчування та усунути помилки ще до моменту прояву хвороби. З цією метою треба згадати про профілактичне харчування, яке необхідно застосовувати вже при перших проявах хвороб і нездужань. Але самий оптимальний варіант - дотримуватися здорового харчування з народження, особливо, якщо існує спадкова схильність до тих чи інших хвороб.

У наші дні в якості профілактичного харчування велику популярність придбали біологічно активні добавки до їжі (БАД), які і створювалися з метою збагачення повсякденного раціону відсутніми елементами. Це були перші спроби у розвитку ідеології здоров'я, сотень композицій з біологічно активними харчовими субстанціями, спрямованих не тільки на збагачення їжі, а й на активну роботу органів і систем організму. Виходить, що БАД здатні зробити наше харчування не тільки повноцінним, але і функціональним (щовпливають на різні функції організму). Крім того, комбінація різних БАДів дозволяє швидко змінювати склад раціону, підбирати його під різні умови життя, його можна індивідуально підібрати і зробити оптимальним для конкретного організму.

Системні продукти здоров'я відрізняються унікальними відновлювальними властивостями, тому що в своїй основі містять:

- Народні рецепти, перевірені часом,
- Натуральну, екологічно чисту сировину,
- Ексклюзивні формули,
- Високоякісні технології виробництва, що відповідають стандартам якості (GMP).

Все перераховане вище відноситься і до препаратів компанії «Вітамакс», що користується бездоганною репутацією. Історія застосування системних продуктів здоров'я показала тільки позитивні результати.

Системні Продукти Здоров'я «Вітамакс» Ви можете придбати в Кам'янець-Подільському «Центрі Сімейної Медицини».