Жива вода - шлях до зцілення
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Жива вода - шлях до зцілення

Чудодійна сила живої води

Про чудодійну силу живої води ми знаємо з дитячих казок. Сьогодні живою водою називають воду структуровану. Вона омолоджує шкіру, укріплює імунітет, нервову систему, загоює рани, лікує ожиріння, хвороби печінки, нирок. А особливо добре структурована вода впливає на хворі суглоби. Освячена в церкві вода теж є живою водою. І тут важлива сила щирості і сила відчуттів, з якою вимовляється молитва.

Що таке структурована вода?

Структурована вода - це вода, в якій утворюються структури з молекул води за рахунок водневих містків. І ці водневі містки об’єднують первинний елемент структури, так званий кластер, складається з 912 молекул. Вода з водопроводу не може вважатися структурованою.

Структуризація води в домашніх умовах

Щоб добути живу воду спочатку потрібно водопровідну воду, що відстоялася, довести до кипіння "білим ключем" і швидко остудити. Така вода вже на порядок корисніша, порівняно з просто кип'яченою.
 
Далі в ємкість з водою потрібно покласти п'ять-сім камінців чорного кременя (цеоліту), накрити і залишити на два дні. Потім акуратно перелити воду в іншу ємність, причому нижній шар води в два-чотири сантиметри слід вилити. Кременева вода вже володіє цілющими властивостями - вона ще більше структурована і насичена кремнієм - найнеобхіднішим мікроелементом, при нестачі якого в організмі не засвоюються майже всі інші.
 
Отриману воду поставити в морозильну камеру. Як тільки на поверхні і біля стінок посуди утворюється перший льодок, воду переливають в пластмасову ємність, яку знову ставлять в морозильну камеру. Перший льодок викидають, позбавляючись таким чином від важкої води. Важка вода містить ізотопи водню дейтерію і тритію, замерзає при температурі +3° С і не корисна для організму.
 
Коли вода замерзне на дві третини, в льоду потрібно виконати дірочку і вилити воду, що залишилася - ця вода містить всі небажані домішки.
 
Тепер залишилось почекати, поки лід розтане при кімнатній температурі, внаслідок чого отримаєте структуровану, цілющу воду. Пийте на здоров'я!