МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Срібло

Дуже давно було відмічено, що в срібному посудині вода не псується. Цією властивістю срібниої посуди користувалися священики: вони зберігали в них так звану святу воду. Те, що час був над нею владно, вони видавали за диво.

Ще древні єгиптяни помітили, якщо на відкриту рану покласти срібну пластинку, то рана не гниє і швидко гоїться.
Срібло здатне розчинятися у воді, хоча і незначно. У воду, яку п'ють космонавти, теж додають срібло.
Срібло впливає на репродуктивні сили людини. У зв'язку з цим срібло можна використовувати в разі передчасного старіння.

Срібло робить позитивний вплив на функції всієї системи жіночих органів і читається ефективним засобом лікування інфекцій у цій галузі. Дія його швидке, порівняно тільки з антибіотиками, але без побічних явищ.
Срібло використовується при лікуванні запалень в матці, яєчниках, при вагінітах та ін .. застосовується срібло також при тканинному ожирінні.

Кращим народним способом отримання срібної води вважається наступний:

  • у кухоль або склянку опустити срібний предмет (ложку, вилку, стаканчик або будь-який виріб зі срібла, яке у вас є в будинку), залити водою (краще кип'яченою, але ні в якому разі не мінеральної) і настоювати ніч.
Якщо у вас не знайшлося виробів зі срібла, то можна для отримання срібної води використовувати хрустальною чаркою і фужером (нічого їм стояти в сервантах без діла!). Кришталь - це скло з додаванням срібла. Таким ось чином, щоранку у вас готова до вживання лікувальна срібна вода. Просто і на здоров'я!