М'яка мануальна терапія
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

М'яка мануальна терапія

М'яка мануальна терапія це метод лікування проблем опорно-рухового апарату, болі в суглобах, головні болі, проблеми внутрішніх органів, емоційних розладів. 

Дана техніка не схожа на масаж чи класичну мануальну терапію (вертебрологія, костоправи). Головна різниця яка дивує більшість людей це відсутність видовища,  на перший погляд здається що спеціаліст нічого не робити або лікує прикладанням рук (але це не так, метод абсолютно фізичний). Під час цієї процедури пацієнт повинен абсолютно довіряти спеціалісту.

До проведення мякої мануальної терапії проти показів майже немає.

ММТ можна використовувати вагітним, маленьким дітям і людям похилого віку.

ММТ на відміну від класичної мануальної терапії може застосовуватися навіть при таких діагнозах як остеопороз, сколіоз, хвроба Бехтерева, хвороба Шойермана-Мау. 

До спеціаліста можна звернутися коли у вас є симптоми такі як біль в спині, зменшення рухливості різних відділів хребта, болі при поворотах шиї, оніміння рук, біль в серці при різких нахилах спини( якщо на ЕКГ немає змін). 

Сеанс мякої мануальної терапії проходить не щодня, в середньому один раз на 3 дні, курс лікування індивідуальний від 1 до 10 сеансів. Під час лікування не можна  піднімати тяжкі предмети, знаходитися на протягах, відвідувати тренажерний зал. 

З мануальною терапією можна поєднувати лікувальну фізкультуру і масаж 2-3 рази на тиждень. І памятайте що потрібно звертатися тільки до кваліфікованих спеціалістів!

16.10.2016