Масаж для дітей
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Масаж для дітей

Молоді батьки, які тільки отимали таке звання, мріють, щоб їх дитина була здорова і щаслива. Батьки прекрасно знають, як навколишній світ впливає на дитину. Сонячні промені, свіже повітря, хороше харчування, любов і увага дорослих – це все, що сприяє на фізичий і духовний розвиток дитини.

Зараз багато батьків задаються питаннями, такими як: скільки потрібно уваги дитині, наскільки сильно її потрібно оберігати, і який вплив матиме на дитину надмірна опіка. Деякі батьки не усвідомлюють, що дитині потрібний не тільки загальний догляд і любов, але і рухова активність.

Недостатність рухової активності, може компенсувати спеціальні комплексні програми. Масаж разом із гімнастикою чудово розвиває органи і системи, діє загальнозміцнюючи на весь дитячий організм.

Масаж і гімнастика є не тільки чудовим способом для профілактики, але і важливою часткою комплексного лікування багатьох захворювань таких як: дисплазія, рахіт, гіпертрофія, бронхіти в стадії видуження, плоскостопість, викривлення ніг, кривошия та ін.  Але перед цим потрібно обов’язково проконсультуватися з лікарем.

Довіряйте своїх дітей тільки висококваліфівкованим спеціалістам!

10.04.2015

В. Тищенко