Мануальна терапія живота
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Мануальна терапія живота

Завдання даного методу полягає у встановлені безперервної послідовності енерго перистальтичної хвилі в орально-кишковій трубці. У строгому порядку виконується обдавлювання жовчних шляхів, печінки, підшлункової залози, висхідну та спадну петлі товстого кишечника, брижі тонкої кишки (це є перший круг взаємодії). Є шість позицій, кожна з якої несе інформацію про характер ураження та глибину того органа, який обдавлюється.

За допомогою даного методу знімаються не тільки «спазми», але він допомагає діагностувати супутні та основні захворювання у людини, вказуючи цим на інтенсивність та черговість обробки п’явкою внутрішніх органів.

Також є дані про те, що по ланцюжку обдавлюваних органів хіропракт перстами просуває вегетативні еферентні імпульси, рух яких є порушено патологічним процесом. Тому ручне обдавлювання живота можна розглядати як метод ручного управління вегетативною регуляцією функцій, а не лише в якості «вісцерального масажу».

Також стимулюється лімфодренаж по паракавальних і парааортальних лімфатичних судинах в період ручного «проходу» по першому кругу взаємодій.

 О.А. Григоренко

24.03.2015