Косметологія і екстракт п'явки
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Косметологія і екстракт п'явки

Цілющий екстракт медичної п'явки активно діє на білковий обмін. Він збільшує синтез ДНК і білка в клітинах шкіри людини, стимулює різні процеси, які значно збільшують вміст водорозчинного білка в організмі. А це ефективно перешкоджає передчасному в'яненню шкіри. 

Особлива роль у механізмах обміну належить натуральної ліпосомі, виділеної з п'явки. Натуральна ліпосома нешкідлива і проявляє високу активність в доставці клітинам життєво важливих речовин. Достовірно поліпшується еластичність шкіри (за даними еластометріі, на 6-8%). І всі ці процеси були б неможливі без головного - значного якісного та кількісного поліпшення циркуляції крові в шкірних покривах. 

Це дивовижне явище пов'язане з двома факторами: 

  1. Комплекс біологічно активних речовин, розріджуючи кров, покращує її рух по всіх судинах, навіть дуже дрібних капілярах. Внаслідок цього кров починає омивати раніше недоступниеучасткі. У тканині надходить більше кисню, в результаті чого поліпшуються всі обмінні процеси. 
  2. При тривалому впливі більш еластичною і проникною стає сама стінка судини, що забезпечує легку доставку поживних речовин і видалення всього зайвого, що накопичився в тканинах. 
Ось чому в медицині і косметології натуральних біокомплексів, рівних за значимістю та ефективності биокомплексам, виділеним з медичної п'явки, практично немає. В результаті гірудотерапії шкіра явно молодіє, так як весь організм стає більш здоровим. 

Гірудотерапія допомагає розгладжувати зморшки! І про ці секрети п'явок модниці знали ще в давні часи. Позбувшись за допомогою приставлених за вуха п'явок, дама просто розквітала. Тепер-то ми розуміємо, в чому був секрет такого перетворення. Стимулювалися обмінні процеси, разглаживалісь зморшки, покращує колір обличчя. Адже крім висмоктування крові, п'явка впорскує в організм свой ​​секрет - і ось вам диво. 

У ХІХ столітті відомий земський лікар П. І.Курепов писав: «В Америці п'явками лікують навіть чорні плями під очима, появляющіесяпосле бійки». 

П'явки успішно лікують вугровий висип і пігментацію. Відбувається це завдяки поліпшенню имунітету та обміну речовин. Правда, такі процеси проходять повільно і поступово, так що варто запастися терпінням. Зазвичай для цього потрібно півтора-два місяці регулярних сеансів (10-15, по 2 рази на тиждень). Але й результат обов'язково винагородить всі ваші очікування. 

Гірудологи рекомендують жінкам проходити курс гірудотерапії раз на рік. Приблизно 7-8 сеансів. Це поліпшить імунітет і опірність організму. І особливо це показано кращим і приймають протизаплідні таблетки жінкам.