Гірудотерапія при безплідді
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Гірудотерапія при безплідді

Страшний діагноз - безпліддя. Він приводить жінок у відчай. Здається, що все життя воднораз зійшло нанівець. Звичайно, існує маса медикаментозних методів лікування безпліддя. Але всі вони не завжди ефективні і досить часто небезпечні. Проте, не варто зневірятися. 

Ще із старовини цілителі володіли методами гірудотерапії при безплідді. Проте, традиційна медицина, на жаль, довгий час не приймала до уваги цих чудових істот - п'явок. І лише завдяки асоціації лікарів-гірудологів, яка була створена в 1997 році, були відновлені старі методи і розроблені нові технології гірудотерапії при безплідді. 

Багато людей вважають, що вся лікувальна хитрість п'явок - в їх здатності відсмоктувати кров. Проте це невірно. Насправді, п'явка за один раз може прийняти не більше трьох грамів крові. Весь секрет лікування полягає в її слині, яка містить речовину - гірудин (гіалуронідаз). Це особлива біологічно активна речовина, яка справляє на наш організм дуже широкий спектр дій. Як правило, після процедури поліпшується апетит, сон, обмін речовин і так далі. Але особливо важливо для нас те, що дана речовина приводить в належний стан формулу крові. Таким чином, очищаючи її від всього, що в ній накопичилося за роки медикаментозного і гормонального лікування, а також запобігаючи тромбоутворенню. 

Гірудотерапія при безплідді застосовується, в основному, при спайкових процесах в трубах і патологічних в матці. При цьому використовуються виключно одноразові п'явки, які були вирощені спеціально для медичних цілей. Це дозволяє виключити зараження хворобами, що передаються через кров. Досвідчений фахівець під час процедури акуратно прикладає медичні п'явки в певні місця слизистої піхви. В результаті, дія гіалуронідаза відбувається локально на придатки і матку, очищаючи порожнину, розгладжуючи і розплавляючи спайкові процеси. 

Крім того, гірудотерапія при безплідді передбачає застосування п'явок і на інші акупунктурні точки організму. При цьому укус п'явки подразнює чутливий нерв і сприяє посиленню кровообігу в необхідному органі. 

Гірудотерапія при безплідді - це сприятлива дія на організм в цілому комплексі. Вона містить в собі не тільки застосування п'явок, але і дотримання здорового способу життя в цілому. 

Якою б простою і легкою не здавалася гірудотерапія при безплідді, але лікування повинне проводитися тільки висококваліфікованим фахівцем. І у жодному випадку не самостійно або у бабці вдома. Небезпека полягає не тільки в можливості використання нечистої п'явки, яка може привести до різних заражень, але і в незнанні правильного розташування активних точок, що може стати причиною самих непередбачуваних ускладнень. 

Пройти курс лікування безпліддя за допомогою методів гірудотерапії Ви можете в нашому медичному центрі.