МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА
Захворювання, які передаються статевим шляхом: Хламідіоз 

До дня медика

Є у нашому місті лікувальний заклад, акредитований державною комісією МОЗ України. Який поєднав у собі професійність медпрацівників, сучасні методи діагностики та новітні методи лікування, а також щирість, чуйність та доброзичливість персоналу.

«Центр сімейної медицини» — це багатопрофільна поліклініка із сучасною клініко-діагностичною лабораторією. В центрі створена локальна комп’ютерна мережа, яка забезпечує ведення, систематизацію і зберігання всієї документації в електронному вигляді. Всі відвідувачі центру вносяться до електронної картотеки, і за мить спеціаліст отримує на екрані монітора всі необхідні дані про пацієнта, а весь робочий час прийому він приділяє увагу відвідувачу, що дозволяє в мінімальний термін знайти потрібний аналіз, порівняти дані, визначити тенденцію змін в організмі людини.

Про клініко-діагностичну лабораторію нам розповість лікар-лаборант Яшина Світлана Анатоліївна:

-Клініко-діагностична лабораторія — це гордість нащого медичного центру, обладнана сучасною медичною технікою. Лаборанти володіють та застосовують сучасні технології, що в поєднанні з австрійським, швейцарським обладнанням гарантує високу достовірність та специфічність досліджень. У нас Ви маєте змогу:

 • зробити якісний клінічний аналіз крові;

 • визначити рівень глюкози;

 • визначити групу крові та резус-фактор;

 • дослідити функції печінки, підшлункової залози;

 • продіагностувати захворювання нирок;

 • визначити початок інфаркту міокарда;

 • визначити ревматологічні захворювання та багато інших.

Результати ми видаємо на індивідуальному бланку з графічним підтвердженням аналізу в друкованому вигляді, та за вимогою — і в електронному, можемо надіслати на електронну адресу.

Також у нас Ви можете визначити:

 • гормони щитоподібної залози;

 • гормони гіпофіза;

 • статеві гормони;

 • гормони наднирників;

 • антитіла до трихомонад, хламідій, токсоплазм, цитомегаловірусу, вірусу герпеса;

 • хелікобактер пілорі;

 • діагностувати вірусний гепатит А; В, гепатит С; D; E; G та інші;

 • урогенітальні інфекції;

 • імунологічний стан організму;

 • онкологічну панель.

  Ми співпрацюємо з інститутом медичних досліджень Германії та бельгійською лабораторією, які допомагають провести ті дослідження які не можливо зробити в Україні.

Нещодавно введено в роботу новітній УЗД апарат експерт-класу фірми Тошиба, який є одним із найкращих у нашому місті — розповідає Шевчук Віталій Іванович.

- І які ж можливості цього УЗД апарату?

- Комп'ютерні можливості приладу дозволяють оцінювати морфологічні зміни в органах кількісно, що дозволяє уточнити розміри патологічних утворень, ступінь залучення сусідніх органів у патологічний процес. За допомогою УЗД діагностується більшість захворювань органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка), сечостатевої системи (урологія - сечовий міхур, нирки, простата, яєчка; гінекологія - матка, яйники — вагінальним датчиком), щитоподібної та молочних залоз, серця, лімфатичних вузлів, судин нижніх кінцівок. Стало набагато простіше діагностувати пухлини, камені, кисти різних внутрішніх органів, судинні аномалії. Набагато доступніше розпізнавання внутрішньосерцевих об'ємних утворень, клапанного апарату серця. У “Центрі сімейної медицини” ви маєте можливість зробити всі ці дослідження.

Також у нас є чудовий радіохірургічний арапарат «Сургітрон» фірми «EllmanInternational», який застосовується в гінекології - розповідає лікар-гінеколог Мартинюк Валерія Леонідівна.

 • Валерія Леонідівна скажіть будь-ласка при яких захворюваннях Ви рекомендуєте застосовувати радіохвильову терапію?

 • При таких захворюваннях як: єрозії та деформації шийки матки, цервіцити, гіпертрофія, ендометріоз, дисплазія та лейкоплакія шийки матки, доброякісні утворення піхви, шийки та перианальної області (кондиломи, папіломи, невуси, поліпи, жировики).

 • В чому полягають переваги цього методу?

 • Основні переваги цього методу: мінімальні больві відчуття, атравматичний розріз, мінімальна крововтрата, пришвидшений процес заживлення рани, стерилізуючий ефект радіохвиль, практична відсутність ускладнень та не залишається рубця. Це дуже важливо при майбутніх пологах.

 • Скажіть будь-ласка , які ще методи обстеження, окрім УЗД та лабораторних Ви можете запропонувати жінкам?

 • Ми ще проводимо кольпоскопію це основний метод інструментального обстеження шийки матки та вагіни за допомогою кольпоскопа (бінокуляра з сильним джерелом світла). Це широкодоступний, високоінформативний метод діагностики. Він дає можливість контролювати стан епітелію шийки матки в різні періоди життя жінки та в процесі лікування захворювань. Методом кольпоскопії можна вчасно виявити доброякісні утворення, онкопатологію (злоякісні пухлини), а також визначити їх локалізацію, вибирати правильно ділянку для відбору матеріалу на цитологічне дослідження.

 • Запитаємо у головного лікаря «Центру сімейної медицини» , Григоренко О А : - Що Ви можите доповнити про Ваш центр?

 • Ми щиро раді надати кваліфіковані консультації:

 • фітотерапевта — діагностує і дасть рекомендації з лікування різних захворювань травами, квітами, овочами, фруктами та фітосвічками, а також фітокомпозиціями «Зелена планета» Наталії Петрівни Земної (Зубицької);

 • невропатолога— діагностує і лікує неврози (в тому числі й у дітей), невротичні стани, викликані страхом, дитячі енурези та весь спектр неврологічних захворювань;

 • педіатра — діагностує та лікує захворювання органів дихання, органів травлення, органів кровообігу, захворювання нирок та ін. у дітей;

 • алерголога - якщо у Вас постійні алергії, хронічний нежить, кашель, підвищена температура, болі в животі, відсутність апетиту — вчасна діагностика методом нашкірних алергопроб та сенсибілізуюча терапія звільнять Вас від проблем;

 • гінеколога - діагностика і лікування запальних захворювань, інфекцій, що передаються статевим шляхом, ерозій, гормональних дисфункцій, кольпоскопічне обстеження шийки матки;

 • хірурга-мамолога — приймає пацієнтів із приводу діагностики, лікування мастопатій і профілактичних оглядів з метою виявлення онкологічних захворювань молочних залоз;

 • гірудотерапевта — лікування захворювань судин: гіпертонії, тромбофлебітів, спазм судин голови, варикозного розширення вен, геморою, простатиту, невритів тощо;

 • ендокринологадіагностика і лікування захворювань щитоподібної залози, порушень статевого розвитку й інших ендокринних порушень.

 • Кардіолога — профілактує та лікує захворювання серця та судин.

 • Гомеопата– підбирає індивідуально під кожного пацієнта гомеопатичні ліки (мінерали, мікроелементи, фіто композиції). Лікує психосоматичні порушення, порушення обміну речовин та хвороби невиясненої етіології.

  - Оксана Анатоліївна ми знаємо що у Вашому центрі є таке лікування як гірудотерапія, розкажіть нам про це лікування.

  - Так, дійсно у нас можна пройти курс гірудотерапії — так називається лікування п'явками . Зростання інтересу до лікування п'явками не випадкове. Цілющі властивості цих створінь відомі людству уже понад 30 століть.

  - Як пацієнти ставляться до такого методу лікування?

  - Більшість людей з острахом ставляться до пявок, але коли спробують таке лікування і відчують на собі єфект навіть починають “любити” їх.

  - І які ж хвороби лікує цей маленький “вампірчик”?

  -П'явками можна успішно лікувати: варикозне розширення вен, тромбофлебіти, атеросклероз, гіпертонію, стенокардію, інфаркт міокарда, геморой, виразку, гастрит, гепатити, цироз, панкреатит, цукровий діабет (на ранніх стадіях), фурункульоз, абсцеси, сепсис, мастит, хвороби шкіри, легень (бронхіти, бронхіальну астму та ін.), мігрені, глаукому, гайморити, неврити, гінекологічні захворювання (аднексит, сальпінгоовофорит та ін.), простатит, безпліддя (у жінок і у чоловіків).

  - У чому головна цінність п'явки?

  - Головне багатство п'явки її слина. За сеанс п'явка вводить понад 100 біологічно активних речовин, які мають: протизапальну дію, активізують капілярний кровообіг, поліпшують постачання тканин киснем, запобігають тромбоутворенню та розчиняють свіжі тромби. Як наслідок, зникають серцеві болі, набряки, поліпшується кровообіг головного мозку, та і взагалі людина почуває себе набагато краще.

  - Однак усіх читачів напевно зацікаветь таке питання: Чи переносять п'явки інфекційні захворювання?
  -
  Багато людей думають що п'явки є переносниками інфекційних захворювань. Але це не так, у нашому центрі використовуються пявки одноразово , тільки сертифіковані , які ми отримуємо із біофабрики, а використані знешкоджуємо відразу при пацієнтові.

  - Які перспективи розвитку медичного центру?

  - Зараз в медичній галузі відбудуться зміни, це введення страхової медицини. І ми розпочали співпрацю зі страховими компаніями по підготовці до цього етапу нашого закладу.

  Плануємо ввести новий лікувально-діагностичний метод в гінекології: гістероскопія.
Користуючись нагодою я хотіла б привітати працівників нашого закладу та усіх медичних працівників камянеччини із професійним святом

Життя та здоров’я людини є найбільшою цінністю держави. І саме на нас, медиків – працівників найгуманнішої професії, покладається відповідальність за збереження цього скарбу.Багатостраждальна медична галузь, незважаючи на зміни урядів та політичних курсів, самотужки намагається виплутатись зі своїх повсякдених проблем. Тисячі медичних колективів, не маючи морального права хоч на хвилину призупинити свою діяльність або знизити рівень надаваних медичних послуг, кожного дня знаходять вихід із здавалося б, безвихідних ситуацій.День медика разом з нами відзначають тисячі людей, яким ми подарували радість одужання, які вірять у наші знання, вміння і досвід, у постійну готовність прийти на допомогу

І попри всі труднощі щиросердно вітаю Вас із днем медичного працівника , бажаю Вам, вашим родинам гарного настрою міцного здоров’я, щастя, благополуччя, добра і успіхів у вашій нелегкій справі..