Спеціалізовані медичні матеріали BAUER BANDAGE
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Спеціалізовані медичні матеріали BAUER BANDAGE

BAUER BANDAGE - це медична інтерактивна пов'язка, яка здатна тривалий час підтримувати мікрофлору рани, а тим самим значним чином підтримувати процес заживання. Характерна висока сорбційна здатність матеріалу викликана принципом «сендвіча» в розташуванні шарів нетканого перев'язувального матеріалу і шару активного вуглецю, які не викликають алергічних реакцій і володіють сильно абсорбуючою поверхнею. За допомогою абсорбції з рани виводяться метаболіти і мікроорганізми, що уповільнюють процес загоєння. Далі заморожені мікрочастинки вуглецю дозволяють за таких умов виводити з області рани біологічні контамінанти, впливати бактеріостатічно, пом'якшувати решту запальних проявів, знижувати едем і надавати освіжаючу дію.

Застосування
BAUER BANDAGE призначений для обробки відкритих гострих і хронічних дефектів шкірного покриття, як наприклад: повторно заражених ран, пролежнів, гомілкових виразок, опіків від вогню або хімічних засобів. Пов'язка Bauer Bandage служить і для детоксикації зараженої поверхні (наприклад, органічними речовинами або ж при травмах, що виникли в результаті дії радіації), позитивно впливає і на деякі відкриті травми, на рани, що виникли після укусу отруйних комах, змій або членистоногих, а також служить для обробки ран по рекомендації доктора.

Обробка хронічних ран
Після узяття із стерильної упаковки пов'язка повинна бути пристосована за розміром і формою до оброблюваної поверхні. Перед застосуванням пов'язку необхідно достатньою мірою просякнути фізіологічним розчином, після чого вона прикладається чорною стороною до рани і перев'язується, як правило, звичайною стерильною пов'язкою, якщо доктор не призначить іншого. Зазвичай нову перев'язку рекомендують проводити таким чином: при рясній секреції або гноїнні - через кожних 6 год., при дочистці дефектів - через кожних 12 год. і при грануляції - через 24-48 годин до повного загоєння. Bauer Bandage не потрібно міняти на новий у випадку, якщо нечистоти, що осіли на активній вуглецевій поверхні, можна легко усунути під струменем фізіологічного розчину, який наноситься за допомогою стерильного шприца. Особливо необхідно протягом всього часу лікування, щоб Bauer Bandage залишався вологим. При недоступності стерильного фізіологічного розчину при повторних перев'язках можна використовувати для ополіскування і просочення протягом всього часу лікування і стерильну апірогенну воду, доступну в більшості аптек. Обробка гострих травм проводиться так само. Після просочення пов'язка прикладається чорною стороною на рану і перев'язується. Подальша заміна пов'язки здійснюється залежно від характеру травми через 12 годин або через 24 години. При наданні першій допомозі Bauer Bandage прикладається на рану чорною, активною вуглецевою поверхнею і перев'язується. У таким чином оброблених травм виявляється сильна антисептична, а часто і анальгетична дія.

Надійність засобу доведена при його застосуванні в екстремальних умовах, наприклад, у військових і спеціальних підрозділах. Термін придатності пов'язки Bauer Bandage складає 10 років з дати виготовлення. Даний медичний матеріал Ви можете придбати в нашому медичному центрі.