Апітерапія в «Центрі сімейної медицини»
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Апітерапія в «Центрі сімейної медицини»

Напевно кожного з нас в дитинстві, а інколи і дорослого кусали бджоли. Але ніхто ніколи навіть на хвилинку не задумувався, що така маленька комаха своїм укусом може лікувати велику кількість різноманітних захворювань.

Саме в «Центрі сімейної медицини» сьогодні використовують бджоли для лікування різних хвороб. Отже, апітерапія – це напрямок в медицині, заснований на використанні цілющих бджолиних продуктів для оздоровлення всього організму людини. 

Чому саме бджоли, запитаєте ви? Тому що бджолу можна представити, як одноразовий шприц, який наповнений цілющими ліками, що немає собі аналогів. Під час укусу бджоли в організм людини потрапляє бджолиний яд, який в своєму складі містить понад 50 різних лікувальних речовин. В даний склад входять кислоти (фосфорна, соляна, мурашина); мінеральні речовини (кальцій, фосфор, мідь); вуглеводи (фруктоза, глюкоза); білки жири, амінокислоти та багато ін..

Бджолиний яд – це натуральний продукт, який не містить в собі хімічних компонентів, фарбників, добавок. Він не має побічних явищ, як аптечні препарати, а приносить лише користь. Бджолиним ядом лікуються причини хронічних захворювань, а не їх симптоми, завдяки чому досягається повне виліковування.

Бджолиний яд:
  • розширює судини головного мозку і серця
  • знижує артеріальний тиск
  • стимулює роботу серцевого м'яза
  • застосовується для варикозного розширення вен, тромбофлебіту
  • використовується при лікуванні цілого ряду гормонозалежних форм захворювань (псоріаз, артрит, екзема та ін..)
  • лікує хворобу Паркінсона
Апітерапія може використовуватися при лікуванні гіпертонічної хвороби, постінсультних станів. При лікуванні бджолами зникають гострі болі при артрозах, остеохондрозі. Бджолина отрута покращує кровообіг, у тому числі, мозковий, нормалізує артеріальний тиск, активізує роботу серця, відновлює після інсультів та інфарктів.

Лікар «Центру сімейної медицини» використовує бджолиний яд, попередньо проводячи пробу на загальну переносимість яду організмом людини. Тривалість курсу лікування становить 2-3 тижні. Лікування проводиться з ранньої весни до пізньої осені. 

Займається цим лікар, який пройшов спеціалізацію «Лікар народної та нетрадиційної медицини» при українському медичному університеті народної та нетрадиційної медицини – Григоренко Оксана Анатоліївна. Це єдиний лікар в Хмельницькій області, який має дозвіл на лікування в галузях апітерапії, фітотерапії, гірудотерапії, гомеопатії та ін..

Також в центрі можна придбати апікомпозиції із бджолиної сировини, які використовують при різних захворюваннях, а саме: бджолине маточне молоко, прополісний мед, Бджолич (бальзам), галирин, густа витяжка прополісу, ларинган та багато ін.. 

«Науково доведено, що застосування ліків із натуральних продуктів при багатьох захворюваннях, дозволяє досягти більшого лікувального ефекту, ніж лікування хімічними лікарськими засобами»

Отже, запам’ятайте: ніяка "хімія" ніколи не замінить природну лікувальну силу.

Віта Боднарецька

20.02.2013 р.