"Центр сімейної медицини" крокує в ногу з часом
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

"Центр сімейної медицини" крокує в ногу з часом

На сьогоднішній день кожна людина ціннить своє здоров’я найбільше, тому що це найдорогоцінніший скарб. І тому для кожного дуже важливо, щоб медичне обслуговування було на високому рівні.

І в нашому місті є заклад, де кожна людина може отримати велику кількість медичних послуг, починаючи від консультації лікаря, здачі аналізів, УЗД-обстеження та закінчуючи лікуванням різних захворювань.

«Центр сімейної медицини» - єдиний заклад в нашому місті, акредитований Міністерством охорони здоров'я, який виконує сучасне гінекологічне діагностичне втручання – гістероскопію. 

Гістероскопія – це метод під час якого оглядаються усі відділи матки за допомогою оптичної системи, який дає можливість швидко і правильно встановити точний діагноз в жінки. Гістероскопія  являється одним із провідних методів в гінекології, який не шкодить здоров’ю жінки. Іншими словами це метод діагностики та лікування внутрішньоматкової патології. 
Цим методом давно користуються лікарі усього світу. І тепер жінки м.Кам'янця-Подільського та навколишніх регіонів мають можливість пройти обстеження не виїзджаючи до столиці. 
 

Показання для гістероскопії:

  • Рання діагностика онкології
  • Ендометріоз
  • Маткові кровотечі
  • Поліпи ендометрію
  • Вроджені вади матки
  • Підозра на наявність будь-яких змін слизової оболонки матки
  • Чужорідні тіла (залишки тканин завмерлої вагітності, маткові контрацептиви та ін..)
  • Сінехії (зрощення) матки

Перед проведенням оперативного втручання пацієнтка проходить ряд відповідних аналізів, оглядається лікарем-гінекологом та сімейним лікарем. Якщо немає протипоказань, то можна проводити гінекологічне втручання.

У «Центрі сімейної медицини» є все найнеобхідніше для того щоб операція пройшла успішно: безпечні умови в операційному залі та сучасне обладнання, високопрофесійні лікарі, які мають досвід у проведенні данного оперативного втручання. Операційна оснащена високоякісним гістероскопічним обладнанням.

Під час проведення операції пацієнтка знаходиться в гінекологічному положенні. В порожнину матки вводиться стерильна рідина, яка дозволяє виконувати хірургічну або діагностичну маніпуляцію. Після чого в порожнину матки вводиться оптичний прилад. Операція виконується під  контролем на моніторі.

Після операції жінка відпочиває в затишній та зручній палаті, де наш медичний персонал проявляє турботу та увагу. Потрібно лише декілька годин перебування в палаті. В подальшому пацієнтка знаходиться під наглядом лікарів  закладу.

Віта Боднарецька

5.02.2013 р.