Ударною хвилею по терапії
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Ударною хвилею по терапії

В останні десятиліття сучасна медицина стрімкими темпами крокує вперед, задаючи такт новітнім відкриттям та альтернативним методам лікування. Зокрема про новинку в лікарській сфері розповідає головний лікар Центру Сімейної Медицини Оксана Анатолівна ГРИГОРЕНКО.

 - Хочу поінформувати кам’янчан про екстракорпоральну ударно-хвильову терапію - розповідає лікар - Це сучасна фізіотерапія, яка працює за допомогою дії акустичних (ударних) хвиль на уражені органи і тканини з метою пришвидшення процесу регенерації. Маніпуляції виконуються апаратом MASTERPULS MP100 (STORZ MEDICAL) німецького виробництва. Він широко застосовується в ортопедії, фізіотерапії, реабілітації, урології і естетичній медицині.

І хоча цей пристрій у нашому Центрі лише місяць, проте, вдячних пацієнтів чимало, адже він дуже простий у використанні і дає гарний результат вже після першого застосування.

- Як діє на організм людини ударно-хвильова терапія?

Серед основних властивостей цього типу лікування є: пришвидшення кровообігу на місці маніпуляції, формування нових кровоносних судин, відновлення обміну речовин, руйнування перероджень кісткової тканини і їх утворень, кальцинозу (звапніння). А також, що надзвичайно важливо, екстракорпоральна терапія спричинює на місці болю анальгезуючий ефект.

- Які покази до застосування чудо-пристрою?

-Оскільки апарат унікальний, то має широкий спектр дії. Так, екстракорпоральну ударно-хвильову терапію застосовують при невриді сідничного нерва, плечо-лопаточного артриті, пошкодженні тазових кісток, коксартрозу І-ІІ ступенів, різного роду травмах та забоях. Звісно, перш ніж застосовувати цей метод лікування, варто обов’язково проконсультуватися з травматологом та зробити рентгенографію, що засвідчуватиме, що на місці болю не має пухлин чи новоутворень. Також цю маніпуляцію варто проводити при: підошовному фасциті, «п'ятковій шпорі», пошкодженні ахілового сухожилля та зв'язок (наприклад, зв'язок попереково-крижового відділу хребта), перебудові кісткової тканини, втомних переломах тощо. Результативно піддаються лікуванню й хронічні захворювання та остеохондрози грудного, шийного, поперекового відділів хребта, артрози колінних та ліктьових суглобів, артрити. Завдяки цьому пристрою можна подолати таку патологію, як подагра, звісно в поєднанні з фітокомпозиціями «Зеленої планети» Земної та суворою дієтою.

Увесь процес відбувається під контролем лікаря-травматолога. Варто також додати, що аналогів цього пристрою у Хмельницькій області немає. Радіємо, що саме в нашому Центрі Сімейної Медицини подоляни вперше зможуть оцінити усі його переваги.

- Кому не варто звертатися до такого виду маніпуляції?

- Протипоказаннями до застосування екстракорпоральної терапії є: вагітність, онкологічні та гострі інфекційні захворювання, шкірні недуги та родинки, хвороби з підвищеною крихкістю судин, посиленими кровотечами і порушенням згортання крові, коксартроз ІІІ-ІV ступенів, пухлини, новоутворення, грижі хребта тощо.

Також не рекомендується проводити такі процедури особам, які не досягли 18-ліття, оскільки саме до цього віку в організмі відбувається ріст кісток.

Екстракорпоральну терапію випробувала на собі й кам’янчанка, 45-річна пані Наталя (прізвища не вказуємо з етичних міркувань), яка на час інтерв’ю саме закінчила сеанс ударно-хвильової терапії. Жінка розповіла, що нову процедуру в Центрі їй порадила випробувати подруга, яка постійно відвідує курси масажу у цьому медичному закладі.

- Уже давно мене мучила «п’яточна шпора», постійний ниючий біль не давав спокою, - ділиться наболілим жінка - Але минулого тижня моя подруга повідомила мені про новий метод боротьби з моєю недугою - екстракорпоральну ударно-хвильову терапію. Вирішила ризикнути і спробувала. І ви знаєте, після третього сеансу біль у нозі взагалі стих. Хоча, зізнаюся, з початку я дуже боялася, бо апарат трохи шумний, до нього потрібно звикнути, і в перші хвилини його застосування відчувала посилення болю. Проте вже згодом мені полегшало і після завершення першого сеансу його майже не стало.

Тож, запрошуємо усіх у Центр Сімейної Медицини спробувати сеанси екстракорпоральної ударно-хвильової терапії. Запевняємо, Ви залишитеся задоволеними результатом цього методу лікування! Записатися на процедуру можна щоденно, окрім неділі, з 8 до 20 години за телефонами: +38(03849)3-10-98; +38(03849)3-99-69, +38(098)812-63-48; +38(096)7963685. Або ж завітайте за адресою: м.Кам'янець-Подільський, Драгоманова, 14а, навпроти старого «Фуршету».