МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Масаж медовий

 Техніка медового масажу прийшла до нас із стародавнього Тибету. Дія медового масажу заснована на активній взаємодії шкіри і біологічно активних речовин, що містяться в меді. Медовий масаж проводиться для створення бархатистої і гладкої шкіри, з метою очищення пір, виведення продуктів метаболізму і видалення надлишків жирності. 

 Масажисти вважають, що по лікувальному результату медовий масаж є найефективнішим з всіх видів масажу. Медовий масаж робиться спеціально підготовленим натуральним квітковим медом. 

 Медовий масаж сприяє швидкій і стійкій корекції фігури завдяки цілющим  і зміцнюючими властивостям меду.  

 Процедура масажу направлена як на зниження ваги, так і на досягнення косметичного ефекту. Фахівцями доведено, що медовий масаж сприяє швидкому відновленню м’язів, покращує кровообіг і прискорює обмін речовин в організмі. Масаж покращує постачання м’язів і шкіри киснем і живильними речовинами, звільняє їх від шлаків, відновлює кровопостачання підшкірно-жирової клітковини, прибирає набряки. 

 Вже після першої процедури медового масажу шкіра стає гладкою, еластичною, поліпшується її колір, забирається в′ялість шкіри, вирівнюються целюлітні горбики. 

  Що необхідне для медового масажу? 

 Мед - натуральний квітковий, липовий або будь-який інший, без добавок і що обов′язково не зацукрувався. 

 Як доповнення в мед можна вводити ароматичні масла: лимонне, апельсинове, мандаринове, грейпфрутове масло ялівцю, евкаліпта, лаванди, петіт-грейна (розрахунок - 1 чайна ложка меду - 5 крапель масла або суміші масел). Якщо Ви робите масаж стегон і сідниць, досить 2 чайних ложки меду і 5 крапель масел. 

 Приклади сумішей для медового масажу: 

·  2 чайних ложки меду, 5 крапель лимонного масла, 2 краплі евкаліптового, 2 краплі масла лаванди 
·  2 чайних ложки меду, 3 краплі лимонного масла, 2 краплі апельсинового, 2 краплі масла лаванди, 3 краплі ялівцю  
·  2 чайних ложки меду, 5 крапель лимонного масла, 5 крапель апельсинового 
·  2 чайних ложки меду, 3 краплі лимонного масла, 2 краплі масла лаванди, 5 крапель пом’ято 

 Техніка медового масажу

  Техніка  масажу складається з двох рухів - втискування меду і його вакуумного виходу. 

  Тіло людини натирається медом і масажується - масаж може робитися по проблемних зонах або загальний. Медовий масаж по проблемних зонах триває 15-20 хвилин, загальний (включаючи спину і ноги) - до години. 

  Спочатку масажується ноги і спина, потім в душі змивається мед, людина перевертається на спину, і таким же чином намазується і масажується передня частина: ноги, живіт, груди, руки. Медовий масаж робиться і як окремий оздоровчий масаж, і як доповнення до антіцеллюлітной програми для поліпшення шкіри і виведення шлаків. 

  Мед наноситься на долоні рук і рухами, що поплескували, переноситься на масажовану зону.  Якщо таких зон декілька - то кожна зона масажується по черзі. 

  Після того, як мед повністю перенесений на тіло, лодоні міцно “приклеюються” до тіла і різко відриваються. Поступово, рухи, що поплескували, стають різкішими і сильнішими. Притискуйте руки щільніше. Відповідно і відривайте їх різкіше. Мед забивається в шкіру і на поверхні залишається тільки тоненький шар. 

  Потім на руках починає з’являтися біла маса. На початку вона виходить з пір за руками і залишається на шкірі. А потім більшість маси переходить на долоні. Процедура досить хвороблива і проводиться хвилин 5-10. 

  Далі мед змивається теплою водою  нежорсткою мочалкою. Після медового масажу шкіру обов′язково змастити зволожуючим кремом. 

  Після масажу залишаються місцями синяки, які пропадають з часом. Лякатися не потрібно. Дуже больова процедура тільки перші сеанси, далі шкіра адаптується і масаж проходить набагато легше. 

  Проводити сеанси медового масажу бажано курсами з 10 - 15 сеансів через день (щоб дати шкірі відпочити). Можна чергувати сеанси медового масажу антіцеллюлітним або релаксирующим масажем.

24.10.2015