Зелені горіхи при діабеті і зобі
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Зелені горіхи при діабеті і зобі

Відвари, настойки із зелених горіхів дуже корисні при цукровому діабеті. Для приготування настоянки плоди необхідно розрізати на 3-4 частини, висушити в тіні і приготувати з них відвар. Пити по 1 ст. ложці 3-4 рази на день.

Використовують і подрібнене сухе листя дерева: 1 ст. ложку сировини залити 2 склянками окропу, настоювати 2 години. Вживати по 1 ст. ложці тричі на день за 30 хвилин до їди.

В недозрілих плодах волоських горіхів багато йоду, тому вони корисні людям із захворюваннями щитовидної залози. Горіхи необхідно подрібнити, змішати з медом (1:1), помістити в пляшку з темного скла і щільно закрити. Настоювати місяць в темному, прохолодному місці, періодично струшуючи. Пити по 1 ч. ложці 2-3 рази на день перед їжею.

«Молочні» молоді горіхові ядра використовують при захворюваннях печінки і нирок. Додайте до 1 кг рідкого меду 0,5 кг перетертих в борошно молодих ядер горіхів, перемішайте і на добу залиште настоюватися. Вживати по 1 ст. ложці перед їжею з ранку і ввечері протягом місяця. У наступний місяць зробіть перерву. Потім знову слід приймати «горіховий мед» протягом місяця, а перерву зробити вже на 2 місяці. І так - півроку.

15.07.17