Ліпоми виникають від порушення жирового обміну
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Ліпоми виникають від порушення жирового обміну

Ліпоми – жирові утворення на тілі під шкірою. Виникають вони через порушення жирового обміну. А до самого порушення жирового обміну призводять захворювання печінки, шлунка, підшлункової залози, є чимало інших захворювань, внаслідок яких порушується жировий обмін в організмі. І звертає увагу людина на це порушення, коли вже з’явилися під шкірою жирові утворення. Чи то тверді – на голові, чи м’які – на тілі.

Лікар, оглядаючи такого хворого, бачить, що тут явні порушення функції печінки і слід налагодити функцію печінки, жировий обмін і таким чином вилікувати ліпоми.

Якщо ж ми видалятимемо їх хірургічним шляхом, то лише ускладнимо хворобу. Адже причини не усунуто. На місці видаленої однієї ліпоми з часом появиться кілька.

«Зелена планета» розробила ліки з рослин – Ліпосан. Це ефективний засіб для лікування людей, які страждають від порушення жирового обміну з утворенням ліпом. Тож моя правда не видаляти ліпоми хірургічним шляхом, а лікувати організм в цілому. Ліпоми швидше розсмоктуються якщо  Ліпосан вживати по 5 крапель з Лімфограном теж у «Зеленій планеті».

Дискомфорт від запаху з рота

Якщо у людини запах із рота, вона починає шукати різноманітні дезодоруючі речовини, полоще ротову порожнину, чистить часто зуби – але дарма. Людина не знає, що язик і рот – дзеркало її шлунка. Якщо появився запах із рота, то це вказує, що їжа в шлунку недостатньо перетравлюється, тривалий час залишається там, бродить, гниє – звідси й запах. Треба лікувати шлунок, травну систему. Салат латук, кріп, цибулю їсти варто щодня. Ця їжа стане ліками. А ще треба частіше вживати пшоняну кашу. Шлунок тонізується, кислотність нормалізується, підвищиться, зникне запах з рота.

Окрім цього, можна робити місцеві полоскання з відварів коренів аїру (чайну ложку подрібнених коренів на склянку окропу) або кори вербової (теж чайна ложка сировини на склянку окропу).

Такі відвари треба приймати і всередину: по столовій ложці чотири рази на день. Функції шлунка нормалізуються. 

Наталія Земна

17.02.2015