Псоріаз. Треба відшукати причину хвороби
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Псоріаз. Треба відшукати причину хвороби

Деякі люди, які страждають від псоріазу, помилково вважають, що лише захворювання шкіри. Насправді псоріаз – це результат внутрішнього розладу роботи органів і систем: підшлункової залози, шлунка, печінки.

Причиною виникнення псоріазу може бути нервовий струс. Слід відшукати причину, усунути її і паралельно лікувати мазями шкіру. Так, принаймні, ми лікуємо захворювання у «Зеленій планеті». Даємо рослинні ліки, а разом із тим місцево застосовуємо мазі. За роки прийомів я дійшла висновку: у кожного хворого треба шукати причину виникнення псоріазу і лікувати так, щоб не було рецидиву. 

Буває часто, що «заховаються» ті плями, а потім з’являються ще інтенсивніше і значно більших розмірів. Якщо плями виникли на ногах – шукайте причину у печінці, на животі – у шлунку. Звичайно, лікуватися травами та ліками з трава треба тривалий час, щоб вилікувати не тільки симптом захворювання, а і його причину.

Допоможе лавровий лист

У народній медицині знають, що лавровий лист добре впливає на підшлункову залозу, печінку, шлунок (а захворювання цих органів може бути причиною ураження шкіри псоріазом), тому є профілактичним засобом проти цієї хвороби. Тож не лінуйтеся класти у страви лаврові листочки, певна річ, дотримуючись розумної дози. В перші страви листочки кладуть за п’ять хвилин до готовності.

Можна робити ліки з лаврового листа

Двадцять листочків лавра благородного подрібнити, залити двома склянками окропу, кип’ятити хвилин десять на маленькому вогні, процідити. Пити впродовж дня. Можна по одній столовій ложці разів вісім на день.

Наталія Земна