Кровоточивість ясен
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Кровоточивість ясен

Ба­гата наша матінка природа має велику кількість рослин, які лікують людину у будь- якому стані. Але потрібно лі­кувати не якусь одну хворобу або орган, а людину цілісно.

Адже лікарі лікують хворо­бу, а природа зцілює людину. Тож і потрібно звернутись до природних ліків, і, віднай­шовши причину, зцілити ор­ганізм. Проте самій людині не впо­ратися, треба лікуватись обов'язково під наглядом лі­каря.

А трав у природі, які допо­можуть, дуже багато, на­віть у себе вдома на підвікон­ні в горщику стоїть домашній лікар - алое. При слабкості зубів і кровотечі із ясен 2-3 рази на день жуйте неве­личку частинку листочка алое. Ця рослина - сильний регенератор. Можливо, Вам не сподобається, що цей соковитий листочок гіркий, але саме гіркоти і подіють на шлунок і печінку, які можуть бути причиною кровотечі з ясен.

У дворі, побіля стежини, на леваді (лугівці) росте росли­на, у якої листя, як у гороби­ни червоної, - при самій зем­лі, а квіти яскраво-жовті - то перстач гусячий. Ця трава ні­коли не відходить далеко від людини, ніби знає, що необ­хідна при багатьох недугах. Попереджує і полегшує судо­ми (судороги), дівчатам до­помагає при надмірній вазі схуднути, знеболить місячні, почистить обличчя від ву­грів. Перстач дають дітям при діатезі, а жінкам старшого ві­ку при клімактеричних роз­ладах.

Рятує він від проносів і за­порів, але нині мова йде про запалення ротової порожни­ни і кровотечі з ясен. Тож ві­зьміть перстач гусячий 1 стол, ложку на 1 склянку окропу і полощіть ротову порожнину. Цей на­стій вживайте по 1-2 стол. ложки 4 рази на день. Рані­ше так лікували холецистит, запалення горла та слизової оболонки рота і чистили кров.

Якщо траву перстача гуся­чого не знайдете, а на підві­конні алое не росте, то знайдіть висушену шкурку гра­ната - не могли ж її вики­нути, коли їли цей чудовий плід.

Відвар шкірки граната: 2 ч. ложки подрібненої шкірки залийте 1 склянкою води га­рячої, і нехай півгодини на­стоюється, потім процідіть і вживайте по 1/4 склянки.

Настій має широкий спектр дії - лікує запальні процеси печінки, нирок, порожнини рота, суглобів, органів зору і слуху, маткові кровотечі, а та­кож кровотечі з ясен. Ефек­тивність лікування настає швидше, якщо ще і полоска­ти ротову порожнину цим настоєм.

Ну, а якщо Ви, припустімо, не їли гранат, не смакує Вам цей плід , або не знали і вики­нули шкірку, то щось із ци­трусових, лимон або апельсин, але краще брати для лі­кування ясен не сам плід, а олію -1-2 краплі на склянку води у вигляді полоскання або змащуйте ясна ефірною олією, навпіл розведеною з рослинною (1:1). Сік лимона візьміть навпіл з водою і по­лощіть рот і горло при ангіні чи фарингіті.

Сік лимона у вигляді зма­щувань допомагає усунути дифтерійні нальоти в горлі.

А в мережі аптек "Зелена планета" є для Вас "Ясник" («Свіжість») та «Стомаг».

Ясник (Свіжість)- виготовлений з настоїв та ефірних олій і призначений для полоскання порожнини рота. Має приємний аромат, високу бактерицидну, дезин­фікуючу і дезодоруючу силу, а також сильні протизапаль­ні властивості.

Застосування: після їжі 20 крапель засобу розвести у 30 мл теплої води і ретельно по­лоскати розчином порожни­ну рота протягом 2-5 хв. Піс­ля полоскання сплюнути.

Стомаг - виго­товлений із настоїв лікуваль­них трав та ефірних олій. Припиняє запалення слизо­вих оболонок, має знеболю­вальну та ранозаживляючу дії.

Застосування: розвести 20 крапель Стомага в 1 столовій ложці теплої води і ретельно полоскати рот протягом 5 хв; сплюнути після закінчення полоскання.

Можна робити аплікації з нерозведеного засобу на яс­на та запалені ділянки сли­зової оболонки протягом 15-20 хв.

Наталія Земна

31.05.2013 р.