Довіра до ліків – шлях до одужання або про «молоді» хвороби і… закоханого дідуся
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Довіра до ліків – шлях до одужання або про «молоді» хвороби і… закоханого дідуся

Прийшов якось в цю аптеку 75-річний чоловік і скаржиться, мовляв, із жінками у нього «нічого не виходить». Працівники аптеки здивувалися: «Це й не дивно. Адже у вас солідний вік, добродію». І знаєте, що він відповів? «Французький письменник Віктор Гюго у 70 років закохався у 22-річну дівчину. А я хіба гірший?». Чим же закінчилася ця історія? Про цей та інші випадки ефективного лікування ліками із трав в інтерв’ю в консультанта аптеки «Зелена планета» міста Шостки (на Сумщині) Тетяни Галай.

- Тетяно Миколаївно, Ви шість літ працюєте консультантом у «Зеленій планеті». Чи змінився за цей час контингент людей, які лікуються ліками з трав?

- Так, змінився. Якщо раніше здебільшого це були літні люди, то зараз - багато молодого та середнього віку (працездатного населення), дітей. Зауважте, маю на увазі не давніх пацієнтів, які роками лікуються ліками Наталі Земної, а тих, хто звертається до нас уперше. Це означає, що все більше людей віддають перевагу лікам «Зеленої планети»…

- … отож хвороби молодшають. Чи не так?

- Ви абсолютно праві. Зараз «помолодшали» інфаркти, серцево-судинні захворювання (у тому числі інсульти), онкопатології. На кожного хворого я завела медичну карточку. Щоб рекомендувати правильний курс лікування, направляю хворих в лабораторію. Результати аналізів приносять мені, за потреби - обстежуються на ультразвуковій діагностиці або фіброгастроскопії (зважаючи, з якими симптомами звертається до мене людина). Переважно – це люди з хронічними хворобами.

Які недуги переважають серед Ваших пацієнтів?

- На першому місці - захворювання шлунково-кишкового тракту. Серед них – жовчокам’яні і сечокам’яні хвороби (вони взаємопов’язані, тобто одна недуга тягне за собою іншу). На цих захворюваннях я добре «набила руку». При жовчокам’яному захворюванні насамперед треба пролікувати шлунок Гастротоном, печінку – Гепахолом, жовчний міхур і підшлункову залозу - Діамантом або Золотником (залежно від того, яка функція підшлункової залози порушена), нирки - Нефроліком і обов’язково рекомендую протипаразитарний Гельмін. Адже усунути камені із жовчного міхура неможливо, не вилікувавши спочатку лямбліозний холецистит. На другому місці – цукровий діабет. До речі, я помітила: його розвиток провокують стресові ситуації, а також фізичні травми. На третьому - серцево-судинні захворювання. Багато людей із хронічними недугами.

- Мені доводиться їздити з Наталею Петрівною містами України і я помітила, що у кожного третього - порушена функція щитовидки…

- Наш край – не виняток. У нас також багато хворих з гіпофункцією щитовидної залози. Серед них чимало людей, яким прооперували цей орган.

Шкода, що вони не знали: зоб прекрасно лікується Нормострумом - ліками з трав Наталі Земної.

Хто страждає на гіпофункцію щитовидної залози, той добре себе почуває від застосування Нормоструму, особливо у холодні пори року, коли організм страждає на нестачу вітамінів. Влітку, коли організм збагачений вітамінами із свіжих овочів і фруктів, функція щитовидки повністю виліковується.

- Взимку, коли на вулицях слизько, багато людей падають і травмуються. Що рекомендуєте?

- Фізичні травми небезпечні в будь-якому віці, а особливо - в старшому. Пропрацювавши понад 30 років терапевтом в офіційній медицині, знаю, як швидко йдуть із життя люди старшого віку саме після травм. Адже вони призводять до швидкого прогресування хронічних захворювань, які важко піддаються лікуванню хімічними препаратами. Травмованим людям життя можуть продовжити ліки «Зеленої планети» Арніка, яка прекрасно лікує посттравматичні наслідки. 

- Чи лікуються у Вас лікарі?

- І самі лікарі лікуються, і пацієнтів своїх до нас направляють. Щоправда, деякі медики не вірять в ефективність траволікування (у медінститутах, на жаль, цьому не вчать). Тому, на мою думку, багато лікарів просто не розуміються на траволікуванні, а отже не довіряють лікам із трав. Але ж вчитися ніколи не пізно. Це по-перше. А по друге, довіра до ліків – шлях до одужання. Переваги лікування народною медициною над офіційною - у доступності та ефективності. Лікування травами - без побічних дій. Воно виліковує людину, і вона одужує без оперативного втручання. А якщо видаляють частково або повністю якийсь орган, це призводить до порушення функції всієї системи організму. А відтак – в деякій мірі до неповносправності.

 - Чи є у Вас власні спостереження щодо поєднання фітоліків при певних захворюваннях?

- Були хворі, які скаржились на печінкову коліку. Оскільки на цій недузі я, як кажуть, зуби з’їла, то відразу визначила: це – лямбліозний холецистит. Рекомендувала курс лікування з фітоліків Наталі Земної. Направила людей у лабораторію здати аналізи. Як результат – мій діагноз підтвердився. За допомогою Гельміну, Гепахолу-3, Спазміну, Соленорму, Реноколіка, Токсану хворі невдовзі одужали. До речі, Токсан – прекрасні ліки з великим спектром дії.

Якщо в людини холецистит, то замість Гепахолу-3 рекомендую ліки з трав Гепахол плюс щойно названі мною ліки. Нирки (пієлонефрит, гломерулонефрит) прекрасно лікуються Гломераном, Нефроліком та Уросептом. Окрім того, рекомендую Нормострум. Адже, як правило, при цих захворюваннях понижена функція щитовидної залози. Фітоліки Нефролік, Реноколік і Гіпертан добре усувають гіпертензію. А якщо ще й додати Склерозан і Міокардин, то у хворого дуже швидко знижується артеріальний тиск, внормується пульс і припиняється біль у серці.

Зверталися до нас хворі, які застосовували хімічні препарати. Бачу: не вірять вони в силу фітоліків. Проте одночасно застосовували і ліки з трав, і медикаменти. І що Ви думаєте? Невдовзі полишили лікування в офіційній медицині і повністю «перейшли» на ліки Земної.

Пам’ятаю чоловіка, який коліна не міг зігнути. Спочатку він сумнівався, що ліки з трав допоможуть, але ретельно застосовував їх. А через два-три місяці прийшов і каже нам: «Дякую за одужання. …Уявляєте, вийшов я ввечері на своє подвір’я. Дивлюсь: через огорожу злодій перелазить. Я зігнувся, схопив палицю із землі і шбурнув у злодія. Лише потім згадав, що в мене коліно давно не згиналося і страшенно боліло».

І ще. Жінка їла грушу, і шматок плоду застряв у стравоході. Хвора довго ходила «по лікарях», зробила рентген, фіброгастоскопію. Лікарі поставилидіагноз: езофагіт. Жодні медикаменти болю не усували. Хвора не знала, де шукати порятунку. Врешті-решт звернулася до нас. Я рекомендувала їй Езофагін і Гастротон. Невдовзі жінка не могла знайти слів для подяки…

- Я бачила, як батьки приводять у Вашу аптеку лікувати малюків. Які випадки одужання у «Зеленій планеті» дітей найбільше Вам запам’яталися?

- П’ятирічного хлопчика в дитячому садку ровесник вдарив ногою в пах. У малого почала розвиватися водянка яєчка. Батьки довго оббивали пороги спеціалістів –педіатрів, хірургів. І коли лікарі сказали – оперувати, батьки звернулися до нас. Ми рекомендували дитині щодві години застосовувати Арніку, Орхін, Інфільтран. Батьки щодня привозили сина до мене на обстеження. Набряк швидко зменшувався. Через два місяці після початку лікувалася ліками Наталі Земної від водянки й сліду не зосталося.

Гельмінтна інвазія та ацетономічний синдром у дітей – найчастіші захворювання, які прекрасно лікуються ліками з трав. До речі, невилікуваний ацетономічний синдром у подальшому може призвести до розвитку сечокам’яної хвороби. Тому його необхідно лікувати на початковій стадії.

Останнім часом (внаслідок травм при пологах, важкого протікання вагітності, внутрішньоутробних торч-інфекцій) почастішали випадки перинатального ураження центральної нервової системи у новонароджених. Якщо таке захворювання не лікувати, потім це може призвести до інвалідності. Чим раніше починати лікування фітоліками – тим воно ефективніше.

Ліками Земної добре лікуються гідроцефальні синдроми, затримка мовного моторного розвитку, дисбактеріоз, стафілококи, кишкові коліки. При гідроцефальних синдромах основні ліки – це Асцитан та Нефролік (інші види ліків з трав кожній дитині рекомендуємо індивідуально). Як правило, це Гастротон і Гепахол (особливо при стафілококу), Золотник. Добре «працює» Арахнолік. Збудження нервової системи прекрасно знімає Інтелятрин. До речі, за допомогою Інтелятрину «вбиваємо двох зайців»: з одного боку, заспокоюємо нервову систему, з іншого – покращуємо кровообіг в організмі. У кого судороги – рекомендуємо ще й Тановіт, нема судорог – Валебро. Тобто кожній хворій дитині – індивідуальний курс лікування. Внаслідок лікування зникає гіперзбудливість, судороги в ногах, а моторний і психічний розвиток покращуються. Діти починають розвиватися. Це за умови легкої і середньої стадії хвороби. Тому наголошую: жодну хворобу не можна запускати.

Поки дитя застосовує хімічні препарати – хвороба притупляється. Батькам здається: дитину вилікували. Та коли дитя припиняє застосовувати медикаменти – через деякий час недуга відновлюється і, на жаль, прогресує.

- І наостанок. Тетяно Миклаївно, то чим завершилась історія з 75-річним дідусем, у якого із жінками «нічого не виходило»?

- Ми порекомендували йому фітоліки Стимовіт для підсилення чоловічої сили. Дідусь застосував ліки – й… одружився. Тепер постійно бере Стимовіт у нашій аптеці. І дідусь ліками задоволений, і його значно молодша дружина…

Розмовляла Валентина ШУРИН.

5.09.2012 р.