Як вилікувати пієлонефрит?
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Як вилікувати пієлонефрит?

Нирки відіграють важливу роль в організмі людини. Кожен організм у людини – неповторний, наділений специфічними функціями, а значить – незамінний. Часто ми забуваємо, що наші органи – взаємопов’язані, це значить, що збій в одному з них призводить до порушення роботи системи і виведення з рівноваги всього організму.
Пієлонефрит – це запальне захворювання нирок з послідовним ураженням усієї структури органа. Захворювання викликають багато видів мікроорганізмів, але найчастіше бактерії, які знаходяться в мікрофлорі кишечника людини.
Останім часом пієлонефрит помолодшав. Лікарі це пояснюють погіршенням екології, зниження чутливості мікроорганізмів до антибіотиків, зниженням імунітету населення і випадків захворювання на цукровий діабет та туберкульоз. Найчастіше хворіють на пієлонефрит жінки.
За остані роки хвороба набула малосимптомний та прихований перебіг, що утрюднює його діагностику. Цю хворобу ви можете діагностувати в нашій лабораторії здавши загальний аналіз сечі та сечу за Нечипоренко.
Хронічний пієлонефрит виникає внаслідок некваліфікованого лікування гострого пієлонефриту, аномалій, хронічних захворювань, цукрового діабету.
Попри "спокійну" симптоматику, хронічний пієлонефрит є серйозним захворюванням. При нелікувані хвороби може розвинутися гіпертензія (підвищення артеріального тиску),ниркова недостатність, яка має прогресуючий перебіг.
Лікарі нашого центру для лікування та профілактики пієлонефриту застосовують фітотерапію (лікування травами). Для цього ми використовуємо трави, які мають сечогіну, антибактеріальму, протизапальну дію.
Пропонусмо слідуючу схему лікування:
1. Нефролік препарат який має протизапальну, знеболюючу, деякою мірою й антисептичну і сечогіну дію, сприяє інтенсивному виведенню солей та налагоджує сольовий обмін.
2. Уросепт має специфічну дію (санація статевих органів) при захворюваннях, спричинених хламідіями та іншими збудниками, включно тими що передаються статевим шляхом. Препарат діє протизапально, розсмоктувально, противірусно та антимікробно.
3. Гемосан умовно можна назвати "антибіотиком природного походження", він має бактерецидну та бактеріостатичну властивості і знешкоджуюче діє на більшість видів мікроорганізмів, в тому числі і на бактерії, стійкі до багатьох антибіотиків. Він є дезінтоксикаційним засобом.
Тому бережіть себе, навчіться цінувати неоцінений скарб - здоров'я.
Остерігайтеся фізичних перевантажень, переохолоджень, а також високих температур. Дотримуйтесь режиму праці та відпочинку. І при будь-яких обставинах залишайтеся оптимістами, цінуйте позитивні емоції.