Симптом передчасної еякуляції.
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Симптом передчасної еякуляції.

На сьогоднішній день передчасна еякуляція (сім’явипорскування) - проблема багатьох чоловіків, яка успішно піддається консервативному та оперативному методам лікування, ефективність якого в значній мірі залежить від своєчасного звернення до лікаря-уролога.

Передчасна або прискорена еякуляція - це статева дисфункція, коли еякуляція, яка зазвичай супроводжується оргазмом, настає до невдовзі після початку статевого акту.

У чоловіків які страждають даним видом статевої дисфункції статевий акт триває до 1 хвилини і оргазм настає неконтрольовано. Наявність синдрому не впливає на фізичне здоров’я пацієнта, однак проявляється негативний вплив на психічне здоров’я. Порушується сексуальне та емоційне благополуччя обох статевих партнерів, знижується самооцінка та якість життя чоловіка.

Виділяють дві основні причини виникнення: перша – підвищення чутливості голівки статевого члена, проявляється несправжньою прискореною еякуляцією; друга – запальні захворювання статевих органів (простатит, баланопостит) викликає істинну прискорену еякуляцію. Деяку роль у розвитку синдрому відіграють зовнішні фактори: стрес, перевтома, міжособистісні конфлікти.

Центр сімейної медицини володіє усіма необхідними методами діагностики для з’ясування першопричини даного стану. При виникненні подібних проявів необхідна консультація лікаря-уролога для уточнення діагнозу, правильної діагностики та вибору оптимального методу лікування. Передбачуваний результат орієнтований на відновленністатевого благополуччя пацієнта та його сексуального партнера. Після проведеної програми лікування. Ви зможете контролювати настання еякуляції для повноцінного статевого задоволення.

25.01.2013 р.

Григорій Журенко