Непліддя чоловіче
МЕДИЧНА БИБЛЕОТЕКА

Непліддя чоловіче

По народним переданням справжній чоловік за своє життя повинен: по-перше посадити дерево, по-друге побудувати будинок, по-третє -  виховати дитину. Дані правила забезпечували реалізацію чоловіка в суспільстві як особистості, гарантували відчуття виконаного обов’язку. 

Отож цілі які ставить перед собою чоловік. Всі знають, щоб посадити дерево необхідно знати як, де і коли його вирощувати, тому звертаємось до людей які займаються садівництвом чи до садівника. Щоб побудувати дім, необхідно проект та матеріали і в цьому допомога будівельників або тих хто будинок уже збудував.

Коли виконано дві попередні умови постає питання продовження “козацького” роду. При виникненні труднощів у цьому питанні, не знаємо з ким порадитись, хто може допомогти, до кого звернутись. Загальна думка, проблема в жінці. Так, але це лише половина правди. Неплідний шлюб у рівній мірі залежить як від чоловіка так і від жінки, до 50% випадків зумовлено чоловічим фактором. Розпочинається пошук необхідної інформації в глобальній мережі інтернет. Інформації достатньо та не завжди вона є коректною, а її об’єктивний аналіз можливий при наявності спеціальних знань та досвіду у цій справі. Спеціалісти які займаються проблемами непліддя є лікар-уролог для чоловіків та лікар-гінеколог для жінок. 

Враховуючи актуальність цього питання в нашому центрі планується створення спеціалізованої консультативної допомоги молодим парам які зіткнулися з цією ситуацією. Наша мета допомогти чоловікам та жінкам, які мають труднощі із зачаттям, відчути всі радощі та реалії батьківства. При досягненні основної цілі - народження дитини, ведеться контроль за результативністю лікування та перебігом вагітності. 

Григорій Журенко

6.11.2012 р.