ѕро що може сигналити головний б≥ль?
ѕро що може сигналити головний б≥ль?
 ѕро що може сигналити головний б≥ль?

¬ажко знайти людину, €ка жодного разу в житт≥ не в≥дчувала головного болю. Ћ≥кар€ми вид≥л€Їтьс€ близько 300 р≥зновид≥в головного болю, але б≥льша частина з них - це ознаки серйозних захворювань. √оловний б≥ль може бути насл≥дком перевтоми або недосипанн€, веч≥рньоњ посиденьки з надм≥рно випитим алкоголем, початком грипу або covid-19. јле часто голова болить, коли Ї щось серйозн≥ше в орган≥зм≥ ≥ д≥€ти треба швидко.

якщо головний б≥ль супроводжуЇтьс€ он≥м≥нн€м ≥ невиразною вимовою, це може бути сигналом аневризми головного мозку. ‘ах≥вц≥ пом≥тили, що аневризму часто д≥агностують надто п≥зно саме через головний б≥ль, до останнього не звертаючись за медичною допомогою. ѕроблема вимови та он≥м≥нн€ у поЇднанн≥ з головним болем мають стати приводом негайного зверненн€ до л≥кар€. јдже при аневризм≥, що виникла, ц≥нна кожна хвилина.

якщо б≥ль голови не даЇ вам заснути або будить вас серед ноч≥, то зверненн€ до л≥кар€ теж маЇ бути дуже швидким. ѕом≥чено, що наст≥льки ≥нтенсивний головний б≥ль Ч це одна з найпоширен≥ших ознак раку мозку. ≤ в цьому випадку хворобу важливо ви€вити €комога ран≥ше.

якщо головний б≥ль супроводжуЇтьс€ зниженн€м зору, це симптом Ђауриї, що часто супроводжуЇ м≥грень. Ќе ≥гноруйте такий б≥ль, на допомогу прийде приватний невропатолог.  ам'€нець-ѕод≥льський ÷ентр с≥мейноњ медицини запрошуЇ на консультац≥ю до найквал≥ф≥кован≥ших фах≥вц≥в.

якщо почавс€ раптовий напад головного болю, це може бути очевидним симптомом ≥нсульту. «вичайна м≥грень, нав≥ть найсильн≥ша, починаЇтьс€ поступово, з наростаючим болем. јле за ≥нсульту б≥ль з'€вл€Їтьс€ раптово, буквально обрушуючись на людину. ” л≥чен≥ секунди стан в≥д спок≥йного та нормального зм≥нюЇтьс€ на нестерпний б≥ль. ¬ цьому випадку негайно викликайте Ђшвидкуї!

15.12.2021