як швидко стаб≥л≥зувати тиск?
як швидко стаб≥л≥зувати тиск?
як швидко стаб≥л≥зувати тиск?

ѕ≥двищений тиск Ї найчаст≥шою причиною поганого самопочутт€.  ≥льк≥сть жертв г≥пертон≥њ зб≥льшуЇтьс€ з кожним роком. «а статистикою кожен трет≥й дорослий житель планети стикаЇтьс€ з г≥пертон≥Їю. “ому важливо ви€вити хворобу на ранн≥й стад≥њ, коли впоратис€ з нею можна набагато швидше.

Ѕагато людей дл€ боротьби з г≥пертон≥Їю звертаютьс€ до р≥зних л≥карських засоб≥в. ƒосл≥дники п≥дказали, що регулювати артер≥альний тиск можна за допомогою диханн€.

¬и€вл€Їтьс€, при глибокому та пов≥льному диханн≥ можна знизити показники тиску.

якщо навчитис€ правильно дихати, можна впоратис€ з г≥пертон≥Їю, €кщо розпочати таку практику на початков≥й стад≥њ захворюванн€. Ќейрони, €к≥ контролюють диханн€, впливають на артер≥альний тиск. —трибки тиску Ї основним поодиноким фактором ризику серйозних серцево-судинних захворювань, таких €к ≥нфаркт та ≥нсульт, а також д≥абет.

ƒиханн€ функц≥онально пов'€зане з артер≥альним тиском через симпатичну нервову систему, роль €коњ надсилатиме сигнали в серце та кровоносн≥ судини. ¬чен≥ встановили, що при порушенн≥ невральноњ активност≥ у молодих людей можна дос€гти б≥льшого контролю за артер≥альним тиском. ѕорушена невральна активн≥сть призводила до зм≥ни показник≥в тиску при кожному вдиху та видиху. ѕерервана активн≥сть м≥ж цими двома групами нейрон≥в у п≥дл≥тковому в≥ц≥ може значно знизити залежн≥сть в≥д стрибк≥в тиску у б≥льш дорослому в≥ц≥.

ѕрофес≥йним спортсменам та сх≥дним ц≥лител€м вже давно в≥домий зв'€зок м≥ж глибоким диханн€м та ритмом серцебитт€м.

якщо ви маЇте проблеми з тиском, в≥дв≥дайте ÷ентр с≥мейноњ медицини у  ам'€нц≥-ѕод≥льському, де вас проконсультують висококвал≥ф≥кован≥ фах≥вц≥.

30.11.2021