ƒивн≥ симптоми хворого серц€
ƒивн≥ симптоми хворого серц€
ƒивн≥ симптоми хворого серц€

«дорове серце - запорука довгого та €к≥сного житт€. јле часто серцев≥ захворюванн€ д≥агностуютьс€ з великим зап≥зненн€м, коли в≥дновити роботу головного органу вже неможливо.

 ард≥ологи в≥дзначили к≥лька симптом≥в, €к≥ вказують на проблеми ≥з серцем. «вернувши на них увагу ≥ вживши необх≥дних заход≥в, можна уникнути сумних насл≥дк≥в,

¬и€вл€Їтьс€, ранн≥ зморшки на лоб≥ можуть бути сигналом, що з серцем не все гаразд. —татистика стверджуЇ, що люди, €к≥ мають так≥ зморшки, удес€теро част≥ше вмирають в≥д тромбоембол≥њ.

—постереженн€ показали, що зморшки на лоб≥ пов'€зан≥ ≥з закупоркою кровоносних судин, а бл€шки, що викликають цю закупорку, провокують серцево-судинн≥ проблеми.

ћоже здатис€ неймов≥рним, але зморшки на мочках вух ≥ мл€ве рукостисканн€ - це також ознака ослаблених судин ≥ порушенн€ нормального кровопостачанн€, €ке живить серце.

якщо ви ув≥ сн≥ часто ворушите ногами Ц перев≥рте серце! ћимов≥льн≥ рухи ногами, €к стверджують фах≥вц≥, порушують нормальний сон, а це, у свою чергу, веде до п≥двищенн€ тиску, виникненн€ втоми ≥, €к насл≥док, до збоњв у робот≥ серц€.

–анн≥ пробудженн€ - це також сигнал про проблеми з артер≥альним тиском.

„асто набр€кають ноги? «верн≥тьс€ до кард≥олога!

—еред незвичайних симптом≥в неполадок з судинами ≥ серцем Ч зуби, що хитаютьс€, ≥ хвороби €сен. ѕричина в тому, що хвороботворн≥ бактер≥њ з порожнини рота потрапл€ють у судини ≥ шкод€ть серцю.
«м≥ни в голос≥ та жовт≥ пл€ми на пов≥ках Ц це теж дивн≥, але €вн≥ симптоми серцево-судинних захворювань, що вказують на погану роботу орган≥в диханн€ та надлишок холестерину в кров≥.

якщо ви пом≥тили один ≥з перерахованих симптом≥в, €кий регул€рно повторюЇтьс€, вам може знадобитис€ л≥куванн€ серц€.  ам'€нець-ѕод≥льський ÷ентр с≥мейноњ медицини маЇ необх≥дне обладнанн€ дл€ д≥агностики, а також пропонуЇ послуги квал≥ф≥кованих кард≥олог≥в.

20.11.2021