5 напоњв, що стимулюють роботу мозку
5 напоњв, що стимулюють роботу мозку
5 напоњв, що стимулюють роботу мозку

¬тома, що накопичилас€ ≥ пост≥йн≥ стреси ведуть до того, що мозок не справл€Їтьс€ з≥ своњми функц≥€ми. ’тось вдаЇтьс€ в цьому випадку до спец≥альних Ђрозумнихї препарат≥в або ноотроп≥в. јле можна включити в св≥й рац≥он п'€ть напоњв, €к≥ змус€ть мозок працювати на повну.

 ава

 офењн, що м≥ститьс€ в кав≥, п≥дсилюЇ ≥ регулюЇ процеси збудженн€ в кор≥ головного мозку. « його допомогою пол≥пшуЇтьс€ концентрац≥€ уваги, пам'€ть ≥ реакц≥€. јле це не означаЇ, що каву треба вживати чашку за чашкою. –екомендуЇтьс€ не б≥льше трьох чашок на день.

«елений чай

“реба сказати, що зелений чай практично не поступаЇтьс€ своњм ефектом бадьорост≥ перед кавою, хоч кофењну в ньому м≥ститьс€ менше. ≈ксперти встановили, що зелений чай покращуЇ увагу ≥ робить благотворний вплив на мозок.

 омбуча

÷е ферментований нап≥й, переваги €кого в тому, що проб≥отики потрапл€ють в кишечник. ј теоретично доведено, що чим краще здоров'€ кишечника, тим краще справл€Їтьс€ мозок з поставленими завданн€ми через в≥сь кишечник-мозок.

—≥к чорниц≥

÷€ €года багата рослинними пол≥фенолами, що пол≥пшують роботу мозку. јноц≥ани - антиоксиданти в склад≥ чорничного соку, також в≥дпов≥дальн≥ за роботу мозку.

—≥к бур€ка

Ѕур€к багатий н≥тратами, €к≥ насичують кл≥тини орган≥зму киснем ≥ покращують кровот≥к. ÷≥ процеси стимулюють роботу мозку у в≥дд≥лах, в≥дпов≥дальних за мову, навчанн€ ≥ прийн€тт€ складних р≥шень.
якщо вам важко зосередитис€ на робот≥, ви в≥дчуваЇте апат≥ю, спостер≥гаЇте неуважн≥сть в своњх д≥€х, вам своњми рекомендац≥€ми допоможе приватний невропатолог.  ам'€нець-ѕод≥льський ÷—ћ проводить щоденний запис на прийом до даного фах≥вц€.

31.08.2021