як позбутис€ в≥д набр€к≥в п≥д час спеки?
як позбутис€ в≥д набр€к≥в п≥д час спеки?
як позбутис€ в≥д набр€к≥в п≥д час спеки?

Ќабр€кл≥ ноги часто стають неприЇмним насл≥дком спеки. ÷е доставл€Ї масу незручностей, особливо п≥д час поњздки або прот€гом робочого дн€. јле перемогти набр€ки можна, €кщо застосувати певн≥ способи.
 ≥сточки та ступн≥, а також руки набр€кають, €кщо ви потрапл€Їте в жаркий кл≥мат. Ўвидка зм≥на температури ≥ вологост≥ може призвести до зневодненн€ ≥ до по€ви р€ду симптом≥в в≥д незначних до серйозних.

ƒе€к≥ фах≥вц≥ вважають, що опухл≥ щиколотки - це нав≥ть добре, тому що Ї охолоджуючим ефектом орган≥зму. ѕри сильн≥й спец≥ вени розширюютьс€, дозвол€ючи р≥дини проникати в довколишн≥ тканини.

јле вени розширюютьс€ ≥ кровоносн≥ судини розширюютьс€, щосили намагаючись перекачувати кров назад до серц€, при цьому в≥дчуваючи проблеми з опором грав≥тац≥њ. ÷е т€гне р≥дину вниз до щиколоток ≥ ступень, змушуючи њњ накопичуватис€, що призводить до набр€к≥в ≥ дискомфорту.

јле найчаст≥ше люди можуть посилювати вже виникл≥ набр€ки в спеку, вживаючи в надм≥рних к≥лькост€х солон≥ продукти, або перебуваючи занадто довго в сид€чому або сто€чому положенн≥, довго перебуваючи на п≥дборах.  р≥м того, ваг≥тн≥сть ≥ в≥к також Ї факторами, що п≥дсилюють набр€ки в спекотн≥ дн≥.

як допомогти т≥лу при набр€ках?

“римайте ноги на висот≥

÷е допоможе повернути назад д≥ю сили т€ж≥нн€ на к≥нц≥вки ≥ зменшити набр€ки.
—пробуйте п≥дн≥мати ноги вище р≥вн€ серц€ 3-4 рази на день по 30 хвилин. ѕ≥д час сну також можна п≥д ноги п≥дкласти подушку, щоб допомогти злитис€ зайв≥й р≥дин≥.

ƒотримуйтес€ питного режиму

„им б≥льше ви п'Їте, тим краще регулюЇтьс€ концентрац≥€ сол≥ в кров≥. ÷е запоб≥гаЇ накопиченню в т≥л≥ води ≥ набр€кам.

—пец≥альн≥ гел≥ та маз≥

“ак, засоби з екстрактом к≥нського каштана зм≥цнюють мембрани кровоносних судин, покращуючи венозний кровооб≥г. ћасаж допоможе стимулювати кровооб≥г. ƒва-три рази на день втирайте невелику к≥льк≥сть гелю висх≥дними рухами.

30.06.2021