який овоч зм≥цнить к≥стки?
який овоч зм≥цнить к≥стки?

ќстеопороз - хвороба к≥сток, пов'€зана з втратою кальц≥ю, €ка долаЇ м≥льйони людей на земл≥. ѕ≥дступн≥сть ц≥Їњ хвороби в тому, що част≥ше розвиваЇтьс€ вона невидимо, багато рок≥в н≥€к не про€вл€Ї себе.

—учасна фармаколог≥€ маЇ широкий спектр препарат≥в дл€ зм≥цненн€ к≥стковоњ системи. јле фах≥вц≥ рад€ть звернути увагу на попул€рний овоч, €кий сл≥д регул€рно вживати дл€ проф≥лактики остеопорозу. ≤ овоч цей - цибул€.

≈ксперти стверджують, що цибул€, а точн≥ше њњ с≥к, волод≥Ї величезною к≥льк≥стю корисних речовин. «окрема, цей продукт багатий протизапальними антиоксидантними флавоноњдами, здатними захистити будь-€к≥ пошкодженн€ к≥сток, а також наповнити к≥стки ≥ артер≥њ колагеном.

Ўвейцарськ≥ вчен≥ ви€вили в цибул≥ з'Їднанн€, здатне зменшити втрату к≥стковоњ тканини - пептид GPC. ¬ ход≥ експерименту було з'€совано, що даний елемент блокуЇ втрату м≥нерал≥в к≥стками. “аким чином, вживанн€ цибулевого соку може запоб≥гти втрат≥ к≥стковоњ тканини ≥ допомогти боротис€ з остеопорозом.
 р≥м того, вс≥м в≥домо, що цибул€ - ефективний зас≥б дл€ зм≥цненн€ ≥мун≥тету, а також знижуЇ р≥вень цукру в кров≥ за рахунок хрому, €кий входить до њњ складу. ј при регул€рному вживанн≥ цибул≥ можна знизити поганий холестерин, що позитивно позначитьс€ на робот≥ серцево-судинноњ системи.

31.05.2021