Ѕ≥ль у спин≥ маЇ спадковий характер
Ѕ≥ль у спин≥ маЇ спадковий характер
Ѕ≥ль у спин≥ маЇ спадковий характер

Ѕ≥ль у спин≥ наздоган€Ї близько 80% людей по всьому св≥ту. ћедики прикладають масу зусиль, щоб зрозум≥ти причину таких бол≥в ≥ допомогти пац≥Їнтам. Ќещодавно в ход≥ досл≥дженн€ вченими було ви€влено чотири гени, €к≥ можуть бути причиною болю в спин≥.

ўе недавно л≥кар≥ називали причинами болю в спин≥ спос≥б житт€ (€кщо неправильно сид≥ти або лежати), роботу (навантаженн€ на спину), харчуванн€ (нестача в≥там≥н≥в ≥ м≥кроелемент≥в), хвороби. јле зараз вчен≥ впевнен≥, що Ї люди, що успадкували схильн≥сть до хвороњ спини в≥д батьк≥в.

–ан≥ше вважалос€, що больов≥ в≥дчутт€ в спин≥ можуть бути насл≥дком р≥зних захворювань, наприклад, ожир≥нн€. ¬ ход≥ досл≥дженн€ також було встановлено зв'€зок генетичних складових з депрес≥Їю. “обто бол≥ можуть викликати €к проблеми опорно-рухового апарату, так ≥ ≥ндив≥дуальне сприйн€тт€ болю.
Ќаступним кроком в досл≥дженн≥ болю в спин≥ маЇ стати з'€суванн€, €к мутац≥њ в генах впливають на больов≥ в≥дчутт€ в спин≥ ≥ чи можливо зупинити спадков≥сть даного €вища.

як боротис€ з болем в спин≥?

¬ першу чергу, необх≥дно в≥дв≥дати л≥кар€ -  ам'€нець-ѕод≥льський ÷—ћ маЇ в штат≥ необх≥дних фах≥вц≥в, таких €к невропатолог ≥ остеопат. —пец≥ал≥ст призначить л≥куванн€, €ке не сл≥д ≥гнорувати. якщо б≥ль доставл€Ї сильний дискомфорт, можна приймати знеболююч≥, €к≥ випише л≥кар. ” важких випадках необх≥дний пост≥льний режим.

Ќайголовн≥ший момент, дотриманн€ €кого допоможе тримати спину Ђв тонус≥ї ≥ не довести стан до важкого - регул€рн≥ зан€тт€ спортом, зар€дка, ранкова г≥мнастика.

29.04.2021