Ќеспод≥ван≥ ознаки хворого серц€
Ќеспод≥ван≥ ознаки хворого серц€
Ќеспод≥ван≥ ознаки хворого серц€

ѕ≥сл€ тривалих спостережень л≥кар≥-кард≥ологи назвали ознаки, €к≥ можуть вказувати на нездорове серце. ѕом≥тивши њх у себе, краще швидше вирушати на огл€д.

як би це дивно не було, але ранн≥ зморшки на лоб≥ можуть бути сигналом проблем в робот≥ серцево-судинноњ системи. јле статистика показала, що люди з такими зморшками в 10 раз≥в част≥ше вмирають в≥д насл≥дк≥в тромбоембол≥њ. ¬и€вл€Їтьс€, зморшки на лоб≥ пов'€зан≥ з закупорюванн€м кровоносних судин, коли бл€шки, що викликають цю закупорку, викликають розвиток серцевих захворювань.

«моршки на мочках вух ≥ мл€ве рукостисканн€ також св≥дчать про виникненн€ проблем з серцем. ќбидв≥ ознаки викликаютьс€ ослабленн€м судин, порушенн€м кровопостачанн€, €ке живить серце.

“акож небезпечна звичка ворушити ногами п≥д час сну. Ћ≥кар≥ стверджують, що мимов≥льне воруш≥нн€ порушуЇ сон, а це п≥двищуЇ тиск, викликаЇ втому, ≥, €к насл≥док, порушуЇ роботу серц€.

–анн≥ пробудженн€ також повинн≥ насторожити, так €к вказують на проблеми з артер≥альним тиском.

Ќабр€кл≥сть н≥г - €кщо ввечер≥ ви насилу взуваЇте туфл≥, €к≥ вранц≥ над≥ли без проблем, то це прив≥д звернутис€ до кард≥олога.

’итаютьс€ зуби Ч це часто буваЇ передв≥сником ≥нфаркт≥в ≥ ≥нсульт≥в. ѕричина криЇтьс€ в бактер≥€х, €к≥ потрапл€ють з ротовоњ порожнини в кров ≥ ушкоджують судини.

ѕом≥тивши у себе або близьких одну з перерахованих ознак, краще швидше звернутис€ за допомогою до л≥кар€. Ўвидко ви€вити проблему допоможе кард≥ограма.  ам'€нець-ѕод≥льський ÷ентр с≥мейноњ медицини маЇ необх≥дне сучасне обладнанн€ та квал≥ф≥кованих фах≥вц≥в дл€ наданн€ своЇчасноњ д≥агностики та л≥куванн€.

09.03.2021